Reklama

Reklama

Arcane po premierze trzeciego aktu dalej na szczycie rankingów Netfliksa

​Pierwszy sezon Arcane oficjalnie dobiegł końca. Entuzjazm związany z serialem Riot Games utrzymał się do samego końca, bowiem Arcane dalej znajduje się na szczycie list najpopularniejszych produkcji Netfliksa.

Arcane to zdecydowanie jedna z największych niespodzianek ostatnich miesięcy. Z niepozornej animacji dla fanów League of Legends w ciągu kilku dni zrobił się światowy hit, który oglądają miliony użytkowników na całym świecie. Riot Games przyciąga do swojego uniwersum jeszcze więcej graczy, a Netflix cieszy się kolejnym, udanym serialem w swojej bibliotece.

Już pierwsze trzy odcinki zapewniły Arcane niemały sukces, który z czasem stawał się coraz większy. Po premierze trzeciego aktu, finału pierwszego sezonu, Arcane stał się najlepiej oglądanym serialem Netflixa. Animacja Riotu przebiła m.in. Hellbound, Cowboy Bebopa czy Squid Game. 21 listopada serial znajdował się na szczycie listy popularności w 34 krajach, a w blisko 90 innych utrzymywał się cały czas w TOP10.

Reklama

Arcane jest tym samym jednogłośnym sukcesem. Zachwyceni są bowiem nie tylko krytycy, ale również fani League of Legends, miłośnicy gier wideo, a nawet osoby, które na co dzień mają nieco inne hobby. Statystyki tylko potwierdzają ogromną popularność serialu. 

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy