Reklama

Baza wojskowa w Fortnite?

​Fani Fortnite’a odkryli kilka ciekawostek, które mogą świadczyć o tym, że motywem kolejnego sezonu będzie wojsko, a mapa lub jej część zamieni się w bazę militarną. Czy tak będzie? Przekonamy się już niedługo.

Przed startem każdego kolejnego sezonu w sieci pojawia się mnóstwo teorii odnośnie końca aktualnej oraz początku przyszłej kampanii. Wielokrotnie można było znaleźć informacje, jakoby na mapie miały wylądować niezidentyfikowane obiekty kosmiczne, które miały uszkodzić część lokacji. Do startu dziewiątej odsłony pozostało już kilka dni i dlatego pojawia się mnóstwo teorii na temat tego, co będzie motywem przewodnim.

Przy okazji ostatniej aktualizacji dodano do trybu kreatywnego nową lokację. Jest nią baza wojskowa, nigdy wcześniej nie widziana w uniwersum studia Epic Games. Czy to jest zapowiedź tego, że do głównej mapy Fortnite’a trafi baza wojskowa, a tryb kreatywny jest jej zapowiedzią i zarazem testem? Jest to bardzo możliwe, gdyż klimat wojskowy jest już sprawdzony w gatunku battle royale.

Reklama

Pierwszą grą w klimacie wojskowym był PUBG. Gra jak wiadomo osiągnęła ogromny sukces na całym świecie i pobijała wszelkie rekordy platformy Steam. Swój sukces zawdzięczała właśnie między innymi klimatowi wojennemu, nieco post apokaliptycznemu. Nie była to jednak ostatnia gra obsadzona w tych realiach. Za ciosem poszły tak znane tytuły jak Battlefield czy Call of Duty.

Dlatego istnieje duża szansa, że tryb wojskowy lub część mapy jako baza może być strzałem w dziesiątkę twórców Fortnite’a. Czy Epic Games zdecyduje się na taki krok w dziewiątym sezonie Fortnite’a? Przekonamy się już niebawem.

Krzysztof Chałabiś

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy