Reklama

Counter-Strike 2 debiutuje z techniką NVIDIA Reflex. Co daje graczom?

Popularność Counter-Strike: Global Offensive nieustannie rośnie od momentu premiery w 2012 roku. Gra stała się najczęściej uruchamianym tytułem na platformie Steam, gdzie każdego tygodnia toczy w niej boje ponad milion graczy jednocześnie.

Długo wyczekiwana kontynuacja Counter-Strike 2 została właśnie wydana przez studio Valve. Na graczy czeka największy postęp technologiczny w historii serii. Taktyczna strzelanka przeniosła się na zupełnie nowy silnik graficzny Source 2, który wykorzystuje najnowsze interfejsy graficzne, aby usprawnić przejrzystość i responsywność całej gry.

NVIDIA nawiązała współpracę z firmą Valve, aby zagwarantować jak niskie opóźnienia systemowe, które pozwalają na systematyczne zwycięstwa, dzięki implementacji techniki NVIDIA Reflex.

Reklama

Zwycięstwo mierzone w milisekundach

Counter-Strike 2 to strzelanka stawiająca na bezpośrednią rywalizację, w której większa liczba wyświetlanych klatek na sekundę oraz niższe opóźnienia systemowe pozwalają na szybsze reakcje i precyzyjniejsze celowanie. Karty graficzne GeForce RTX z serii 40 pozwalają na osiągnięcie optymalnej rozgrywki w Counter-Strike 2 dzięki najniższym opóźnieniom (poniżej 15 ms) oraz najwyższej liczbie klatek na sekundę. Gracze, którzy posiadają kompatybilną kartę graficzną mogą obniżyć swoje opóźnienia systemowe nawet o 35% dzięki technice NVIDIA Reflex.

NVIDIA Reflex

NVIDIA Reflex to pozycja obowiązkowa dla graczy, która redukuje opóźnienia systemowe, aby ich akcje były szybsze, co da profesjonalną przewagę w rozgrywkach sieciowych. Technika sprawdzi się także w tytułach jednoosobowych sprawiając, że będą one bardziej responsywne i satysfakcjonujące. NVIDIA Reflex jest już wykorzystywana przez ponad 50 milionów graczy na całym świecie każdego miesiąca i wspiera 9 z 10 najpopularniejszych profesjonalnych strzelanek. Technika jest uruchamiana przez 90% użytkowników kart graficznych GeForce w ponad 80 wspieranych tytułach.

Esporter/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike 2 | NVIDIA
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy