Członkini Kongresu Stanów Zjednoczonych awansowała do Silvera w League of Legends

Alexandria Ocasio-Cortez /AFP

​Offseason w League of Legends zaczynamy z wysokiego C. Największe zainteresowanie wśród społeczności zyskała sobie Alexandria Ocasion-Cortez, kongresmenka Stanów Zjednoczonych, która na swoim Instagramie pochwaliła się awansem do wyższej rangi w LoL-u.

Użytkownicy oficjalnego subreddita League of Legends niejednokrotnie udowadniali już, że nic nie może umknąć tak ogromnej grupie ludzi. Niedawny post na Instagram Story członkini Kongresu Alexandrii Ocasion-Cortez błyskawicznie pojawił się w sieci i równie szybko przykuł uwagę społeczności.

Ocasion-Cortez pochwaliła się na swoich social mediach nową rangą w League of Legends z krótkim komentarzem: "I did it!". Październik wydaje się dla Kongresmenki nieco luźniejszym okresem, bowiem równo rok temu na Twitterze chwaliła się również swoimi mainami. Wtedy były to Morgana, Lux oraz Miss Fortune.

Reklama

Kiedy post na Reddicie poszybował na listę gorących tematów, został błyskawicznie podłapany przez Twittera. Założyciel G2 Esports zachęcał Ocasion-Cortez do odwiedzenia ich organizacji w Berlinie, a Froskurinn oferowała się jako partnerka do duo.

Warto również dodać, że Silver 4 w wykonaniu osoby o tak pochłaniającym czas zawodzie nie jest wcale takim prostym zadaniem. Po ostatnich zmianach rankingowych przed ligą Silver są jeszcze dwie, przez które trzeba najpierw przebrnąć - Bronze oraz Iron, co sprawia, że Kongresmenka zostawiła za sobą sporą część społeczności amerykańskiego serwera.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy