Reklama

Diablo 4 i Overwatch 2 niegrywalne. Blizzard z kolejnymi problemami

Zapowiedź drugiego sezonu Diablo 4 najwyraźniej za bardzo podekscytowała społeczność gry. Serwery Battle.net były dzisiaj pod sporym naciskiem i znacząco utrudniały graczom logowanie.

Blizzard ma za sobą bardzo ważny dzień. Po tygodniach zapowiedzi i spekulacji graczy przyszedł czas na prezentację Season of Blood. Drugi sezon Diablo 4 będzie nie tylko największą aktualizacją w krótkiej historii tej gry, ale również spełnieniem oczekiwań wielu weteranów action RPG. Deweloperzy zapowiedzieli dziesiątki usprawnień oraz nowe bossy znacząco urozmaicające endgame.

Jeżeli fakt ten zachęcił kogoś do powrotu do Diablo 4 i rozpoczęcia przygotowań do drugiego sezonu, niestety trafił wyłącznie na szereg różnych błędów. Europejskie serwery Battle.net miały dzisiaj poważne problemy i od godziny 10:00 znacząco utrudnione było zalogowanie się na swoje konto.

Reklama

Niestety oznaczało to, że większość biblioteki Blizzarda była niegrywalna przez ponad pięć godzin. Bez dostępu do serwerów Battle.net nie można wejść do Diablo 4Overwatcha 2 czy World of Warcraft. Wszystkie te produkcje wymagają stałego połączenia z internetem, a ich podstawą jest wspólna gra online z innymi użytkownikami Battle.net.

Na szczęście problemy te nie przeciągnęły się aż do wieczora. Ok. godziny 15:00 Blizzard poinformował na Twitterze, że znaleziono przyczynę doskwierających graczom błędów i zalogowanie się nie powinno już generować żadnych innych errorów. Fani Diablo 4 czy World of Warcraft mogą więc spokojnie logować się już na swoje postaci.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Blizzard Entertainment | Overwatch 2 | Diablo 4
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy