Reklama

Reklama

FIFA 22: Ósma aktualizacja przyniosła kolejne zmiany i nowości

​Obecnie FIFA 22 jest po kilku miesiącach od premiery. W tym czasie wprowadzonych zostało kilka aktualizacji, które poprawiły błędy. Teraz kanadyjskie studio EA Sports poinformowało o tym, że ma nowe plany związane między innymi z wirtualną Premier League.

Najnowsza odsłona serii jest obecna na rynku od września ubiegłego roku. Mimo tego, że w okolicach lutego i marca zazwyczaj zainteresowanie serią FIFA gaśnie, to gracze nadal chętnie spędzają kolejne godziny przy najpopularniejszej piłkarskiej grze na świecie. Produkt od EA Sports był początkowo bardzo dobrze oceniany.

Zmian w fizyce tytułu było bardzo dużo. FIFA mocno przybliżyła się pod tym względem do starszych części Pro Evolution Soccer, co ucieszyło tysiące konsumentów. Sfera fizyki gry była dużym mankamentem do tej pory.

Reklama

Produkcja jednak nie wystrzegła się błędów. Są one naprawiane w trakcie roku poprzez publikacje kolejnych aktualizacji. W ubiegłym tygodniu została opublikowana już ósma z nich. Co nowego mogą się spodziewać fani legendarnej piłkarskiej serii?

Aktualizacja zawiera serię wielu poprawek dotyczących drobnych błędów zawartych w grze. Jednak to nie wszystko, co przyniosły nam poprzednie dni. Ogłoszono czwartą edycję E-Premier League, czyli wirtualnej odsłony najlepszej piłkarskiej ligi świata. Do boju stanie łącznie 20 drużyn. Stawką jest 100 tysięcy dolarów.

Finały mają być transmitowane na takich platformach jak Twitch czy YouTube. FIFA jest mocno wspierana i promowana przez czołowe kluby świata, więc szansa na powodzenie tych rozgrywek jest wręcz ogromna.

Niestety najnowsza aktualizacja i wiadomości pochodzące od EA Sports nie w pełni zadowoliły fanów. W grze pozostaje nadal bardzo dużo błędów, które są sukcesywnie naprawiane, choć zbyt mało skutecznie, by FIFA 22 mogła zostać nazwana świetnym produktem.


Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy