Reklama

Reklama

Fortnite: Tornado pojawi się w grze?

​Zapowiedź 3. rozdziału w Fortnite sugeruje, że w grze może pojawić się nowe zjawisko. Mowa o tornado, które mocno urozmaici całą rozgrywkę na bitewnych polach. Tornado ma wpływać na inne elementy i aspekty gry, nie tylko w sposób destrukcyjny.

Fortnite to jedna z najgłośniejszych produkcji w branży gier w ostatnich latach, która również mocno zaakcentowała swoją obecność w popkulturowym świecie. Popularny battle royale stworzony przez Epic Games chętnie i licznie podejmuje współprace z innymi markami, bohaterami bajek i filmów czy nawet ze znanymi sportowcami.

Oprócz tego, w grze występuje bardzo wiele zmian i dodatków, które potrafią w istotny sposób zmienić całą rozgrywkę. To właśnie aspekt, z którego ten battle royale zasłynął najbardziej. Cyklicznie dodawane są nowe mechaniki, sposoby walki, a przedmioty kosmetyczne niekiedy stają się czynnikami, które znacząco potrafią wpłynąć na całokształt gry.

Reklama

Tornado wstrząśnie uniwersum Fortnite’a?

Wiele wskazuje na to, że w Fortnite pojawi się destrukcyjne tornado, które może odmienić oblicze dotychczasowej rozgrywki. Zjawisko miałoby zagościć na mapie jeszcze w Rozdziale 3.

Według przecieków, tornado będzie kształtować się w 25 sekund i może być aktywne przez około 8 minut. Nowy element korzystałby z wielu znanych elementów mechaniki i fizyki gry, ale wniósłby również do uniwersum coś nowego (m.in. byłby zdolny do wstrząsów, podnoszenia i przerzucania obiektami).

Z pewnością, tornado wprowadzi na początku sporo chaosu do rozgrywki. Gracze będą musieli walczyć z prawdziwymi rywalami, ale również zmagać się z destrukcyjną trąbą powietrzną. Czy nowy dodatek okaże się rewolucyjny dla Fortnite’a?

Najlepsze tematy

Reklama