Hi-Rez Presents – największe ogłoszenia w świecie Smite, Paladins i Realm Royale

Hi-Rez Studios /materiały prasowe

Nie samym esportem człowiek żyje. A nawet jeśli próbuje, to zmianami wprowadzanymi w swoich ulubionych grach jest pewnie zainteresowany tak samo, jak wynikami wczorajszych spotkań na Mistrzostwach Świata.

Trwa DreamHack Atlanta w Stanach Zjednoczonych, a razem z nim HRX, impreza skupiona wyłącznie wokół gier Hi-Rez. Fani Smite’a, Paladins i Realm Royale zebrali się w jednym miejscu, żeby świętować kolejny rok atrakcji od swojego ulubionego dewelopera. Jedni chcieli zobaczyć Mistrzostwa Świata, poznać nowe najlepsze drużyny w Mobie czy FPS-ie, a inni spróbować swoich sił w battleroyale’u, zgarnąć odrobinę z puli 25 tysięcy, jakie Hi-Rez przeznaczył na otwarty turniej.

Zanim jednak doczekaliśmy się esportowych emocji, organizatorzy przygotowali dla swojej społeczności Hi-Rez Presents, 30-minutowy panel zawierający tonę nowości dotyczących ich gier. Poniżej znajdziecie podsumowanie najważniejszych informacji, a jeśli macie do dyspozycji pół godziny, możecie zerknąć na powyższe wideo i przeżyć emocje związane z kolejnymi nowościami razem z areną w Atlancie.

Reklama

Smite na Nintendo Switchu

Chociaż tę pikantną zapowiedź dostaliśmy na samym końcu, dla wielu konsolowych graczy, którzy chcieliby gry Hi-Rez zabierać ze sobą wszędzie, będzie to informacja najważniejsza. Słyszeliśmy niedawno pewne plotki na ten temat, widzieliśmy ekscytację fanów potencjalną premierą i teraz wreszcie możemy potwierdzić nadejście Smite’a na przenośną konsolę Nintendo.

Moba trafi na Switcha 24 stycznia. Jeżeli nie możecie się doczekać spróbowania Smite’a na kolejnej platformie, na oficjalnej stronie gry są dostępne preordery, gwarantujące nie tylko dostęp do wszystkich bohaterów, ale również możliwość uczestniczenia w zamkniętej becie.

Konsolowe parcie Hi-Rez nie kończy się  na ich Mobie, bowiem zapowiedziano również trwające na Xboxie One testy Realm Royale. Na premierę battleroyale’a na Switchu będziemy musieli pewnie jeszcze trochę poczekać, ale deweloper daje kolejny znak, że nie planują teraz spocząć na laurach.

Cross-play we wszystkich grach Hi-Rez

Długoterminowy plan Hi-Rez można wyczytać z ich decyzji łatwo i bardzo wyraźnie: gracze powinni móc cieszyć się swoimi ulubionymi tytułami gdzie i kiedy tylko im się podoba. Wszystkie tytuły Hi-Rez zostaną tym samym objęte cross-playem na PC, Xbox One oraz Nintendo Switch. Co więcej, będziemy mogli nie tylko zagrać ze znajomymi posiadającymi inne platformy, ale również samemu przenieść się na telewizor czy mniejszy ekran, nie tracąc tym samym wszystkiego, co osiągnęliśmy na PC.

PS4 ponownie nie widać na liście wspierających całą inicjatywę platform, ale miejmy nadzieję, że jest to wyłącznie kwestią czasu.

Profesjonalni gracze przeprowadzają się do Atlanty

Chociaż do rozgrywek esportowych podczas Hi-Rez Presents zostało jeszcze trochę czasu, nie zabrakło nowinek ze strony Skillshota dotyczących sceny Paladins oraz Smite. Biuro, które w tym roku postawili w Atlancie, niedaleko siedzimy Hi-Rez Studios, pozwoli profesjonalnym graczom na przejście o poziom wyżej.

Profesjonalne rozgrywki Paladins i Smite przenoszą się do studia Skillshot, a wszystkie spotkania będą tym samym rozgrywane offline. Jest to zdecydowanie bardzo ekscytująca informacja, zarówno dla graczy jak i biorących udział w meczach zawodników. Przejście na poziom LCS-ów czy Overwatch League na pewno zwiększy możliwości realizacji oraz uczyni pojedynki jeszcze bardziej emocjonującymi.

Nowa zawartość w Paladins i Smite

Były emocje, były okrzyki i owacje na stojąco, ale nic nie mogło równać się z wrzawą, jaką wywołali King Arthur i Merlin. Obejrzeliśmy grafiki, poznaliśmy krótkie opinie na temat postaci pracowników Hi-Rez. Arthur ma trafić do gry szybciej, podczas prezentacji wspominano, że przeszedł już pierwsze testy i był testowany podczas rozgrywki.
Obok nadchodzących bohaterów przedstawiono również kolejną arenę, która niedługo trafi do Smite’a.

Nie zabrakło również niespodzianek dla fanów Paladins, którzy 19 grudnia na serwerze testowym mogą spodziewać się nowej postaci. Overwatch dostał Ashe, z wielkim, metalowym Bobem towarzyszącym jej podczas walki, a do Paladins trafi Imani, z potężnym, ziejącym ogniem smokiem u boku.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: paladins
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy