Reklama

Reklama

Jake Paul niedługo zadebiutuje na Twitchu?

​Jake Paul jest jednym z najpopularniejszych YouTuberów. Jego konto w serwisie YouTube subskrybuje ponad 20 milionów użytkowników. Niewykluczone, że influencer niedługo zmieni miejsce do streamowania. Wskazuje na to jeden z wpisów na Twitterze.

Jake Paul jest jedną z największych gwiazd internetu na świecie. Oprócz YouTube’a, bardzo aktywny jest między innymi na Instagramie, gdzie obserwowany jest przez ponad 16 milionów fanów. Co ciekawe, Amerykanin nie ogranicza się jedynie do kariery w sieci.  Rozpoczął również zmagania sportowe, a konkretniej pięściarskie.

24-latek w swojej dotychczasowej karierze stoczył trzy pojedynki i wszystkie z nich wygrał. Może to zadziwiać, gdyż od niedawna zajmuje się sportem poważniej. Wśród pokonanych przeciwników jest między innymi olimpijczyk z Pekinu w zapasach - Ben Askren.

Reklama

28 sierpnia czeka amerykańską gwiazdę kolejne wyzwanie - zmierzy się on z Tyronem Woodleyem - byłym mistrzem w wadze półśredniej UFC. Zatem pojedynek, mimo, że bokserski, to będzie on zapewne bardzo wymagający. Oprócz formy sportowej, Paul może zaskoczyć jeszcze jedną decyzją.

Influencer opublikował ostatnio bardzo interesujący wpis. Pokazał on zdjęcie przy trzech monitorach. Na dwóch z nich była fotografia przedstawiająca słynnego Muhammada Aliego, a na trzecim...witryna Twitch.tv. To zaskakujące, gdyż "bazową" witryną Paula jest od lat YouTube.

Może być to wskazówka tego, że Amerykanina czeka w najbliższej przyszłości zmiana barw. Takie transfery są od kilku lat czymś normalnym w świecie twórców. Najgłośniejsze z nich dotyczyły "Ninji" oraz "Shrouda", którzy na kilka miesięcy opuścili Twitcha na rzecz Mixera. Po czasie jednak wrócili do swojego serwisu "matki", gdy Mixer zakończył działalność decyzją Microsoftu.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy