Reklama

Korzystasz z tej wersji systemu Windows? Lepiej nie graj w Counter-Strike 2

Docierają do nas niepokojące wieści, iż z grą Counter-Strike 2 występuje kilka newralgicznych problemów, które mogą wpłynąć (nawet) na to, że możecie otrzymać blokadę konta na Waszym koncie Steam. Związane ma to być z korzystaniem z konkretnej wersji systemu Windows.

Counter-Strike 2 już od kilku dni pojawił się w pełnej krasie, co oznacza, że dostęp do gry otrzymał każdy. Wyczekiwany debiut spotkał się ze sporym zamieszaniem w sieci. Do nowej odsłony kultowej serii strzelanek od Valve po raz kolejny przywędrowały ogromne fale graczy. W weekend licznik jednocześnie zalogowanych użytkowników w tej produkcji oscylował w granicach 1,3-1,5 mln.

Reklama

CS 2, jak większość świeżych na rynku gier, mierzy się z kilkoma bolączkami. Szczególnie intrygujący jest jeden aspekt, który coraz częściej poruszany jest na forach dyskusyjnych związanych z grą. Pojawiają się przesłanki, iż granie w CS 2 na komputerze z systemem Windows 7 może spowodować nałożeniem banicji na Wasze konto.

Na Reddicie wybuchła płomienna dyskusja zapoczątkowana przez gracza, który twierdzi, że jego konto zostało zablokowane przez fakt korzystania z leciwego już Windowsa 7.

Nie jest to jednak odosobniony przypadek. Kilka innych osób podzieliło się podobnym doświadczeniem w sieci. Najprawdopodobniej twórcy z Valve są już świadomi występującego problemu i trzeba liczyć na to, że wkrótce uda się zaimplementować odpowiednią łatkę.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike 2
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy