Reklama

League of Legends: Imponujący cosplay znanej postaci

League of Legends to gra, która nadzwyczaj często bywa inspiracją dla wielu cosplayerów z całego świata. Popularność tej produkcji oraz wykonane skórki postaci skłaniają do tego, by je "ożywiać" w życiu realnym. Jedna z kanadyjskich artystek dokonała właśnie takiego zabiegu.

League of Legends budzi wielkie zainteresowanie na całym świecie

League of Legends od wielu lat ma bardzo mocno ugruntowaną pozycję na rynku gier wideo. Jest to jeden z najpopularniejszych tytułów na świecie. Największą popularność gra osiągnęła w Korei Południowej, gdzie zawodowi gracze są na równi ze sportowcami. Najjaśniejszym przykładem jest oczywiście "Faker". To najbardziej znany esportowiec na świecie, który przyciąga miliony fanów. Popularność League of Legends wykracza naturalnie daleko poza granice Azji.

Na przestrzeni ostatnich dwóch ostatnich lat, rozpoznawalność produkcji była jeszcze bardziej zwiększona. Stało się to dzięki serialowi Netflixa pod tytułem "Arcane". Okazał się on międzynarodowym hitem i jednym z najlepiej oglądalnych seriali na amerykańskiej platformie. Fani byli zachwyceni tą tym dziełem serialowym i dali bardzo wysokie oceny w swoich recenzjach w serwisach do tego stworzonych.

Reklama

Produkt od Riot Games jest znany na całym świecie i przoduje w gatunku MOBA. Elementem, który przyciąga jest najczęściej otoczka fantasy. Gra jest bardzo ładnie stworzona pod kątem graficznym. Ważnym elementem są także postacie. To one często odgrywają ważną rolę, a już zupełnie główną w temacie cosplayów. Jedna z artystek zaprezentowała projekt dotyczący postaci Caitlyn Kiramman. Sami zobaczcie, jak świetny jest to kostium.

Kanadyjka zachwyciła cosplayem. Nie po raz pierwszy

Wykonawczynią projektu jest artystka znana w sieci pod pseudonimem "catlikemeow". Mieszkająca w Kanadzie influencerka i streamerka trudni się wykonywaniem i prezentowaniem różnych cosplayów z wielu znamienitych produkcji. Trzeba przyznać, że kobieta robi to bardzo dobrze, czego dowodem jest liczba obserwujących jej profile w mediach społecznościowych.

Cosplayerka na Instagramie może pochwalić się liczbą ponad 38 tysięcy obserwujących, podobna liczba fanów śledzi jej konto na platformie Twitch.tv. Jednym z ostatnich projektów jest prezentacja "ożywienia" bohaterki Caitlyn Kiramman.

Biało-fioletowe przebranie robi wielkie wrażenie. Zawarte są na nim szczegółowe elementy, które znamy z gry wideo. Uwagę przykuwa również fryzura kobiety. Ma ona pomalowane włosy na ciemnoniebieski kolor, co również dodaje realizmu tej postaci. Makijaż jest wykonany w taki sposób, by twarz kobiety przypominała wirtualną Kiramman. Na zdjęciach "catlikemeow" trzyma w ręku karabin snajperski, co jest jednym ze znaków rozpoznawczych Caitlyn.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends | cosplay

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy