Reklama

Reklama

MSI poszukuje nowego streamera

​Smocza Ekipa MSI poszukuje nowej osoby do swojego zespołu. Jeśli kochasz grać w najlepsze tytuły w najlepszej jakości i na najwydajniejszym sprzęcie, a w dodatku ogarniasz streaming, to być może ty zostaniesz nowym streamerem MSI.

Co dokładnie oznacza bycie streamerem MSI? To proste: regularne prowadzenie streamów za pomocą sprzętu, dostarczonego przez MSI o wartości ok. 15 000 zł. Bycie streamerem to także praca, za którą należy się odpowiednie wynagrodzenie. Dlatego poza sprzętem, MSI przewiduje premię za dobrze wykonaną pracę - 1000 PLN. Dodatkowo, przewidziana została premia za transmisję relacjonujące wydarzenia MSI w wysokości 500 PLN. 

Wszystko co musisz zrobić to opowiedzieć "Dlaczego to Ty miałbyś zostać streamerem MSI?" w formie 2-minutowego wideo. Gotowy film zamieść na swoim kanale YouTube (spokojnie, wyświetlenia i subskrypcje nie mają tutaj znaczenia) i oznacz go w tytule hashtagiem #StreamerMSI. Na końcu musisz już tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: https://promocje.msi.com/konkurs-na-streamera/ 

Reklama

Finalnie, MSI wybierze 3 autorów najlepszych zgłoszeń. Jeśli znajdziesz się w tym elitarnym gronie, będziesz miał niepowtarzalną okazję, aby poprowadzić stream prosto z siedziby MSI z wypasionego showroomu, wypełnionego po brzegi najlepszym sprzętem gamingowym z logiem czerwonego smoka.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: MSI

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy