Reklama

Oto najbrzydszy skin w grze Fortnite? Ile trzeba za niego zapłacić?

Epic Games co rusz zaskakuje swoich graczy, nieustannie dodając do Fortnite’a rozmaite skórki, które możemy nabyć za wirtualną walutę V-Dolce bądź odblokować je w Karnecie Bojowym. Istnieje jeden skin, który w oczach wielu, jest najbrzydszym przedmiotem kosmetycznym w grze.

Epic Games od ponad sześciu lat istnienia popularnego Fortnite’a kontynuuje swoją dochodową politykę związaną z mikropłatnościami. Największy na rynku tytuł z gatunku battle royale otrzymał przez ten czas setki, jeśli nie tysiące rozmaitych rzeczy kosmetycznych - skórek postaci, zbieraków, lotni i emotek.

Na Reddicie rozpętała się właśnie burzliwa dyskusja dotycząca jednej skórki o nazwie "Geometrik". Jest to skin w całości pokryty charakterystycznymi połyskliwymi sześcianami. W zestawie wyposażony jest on również w tematyczną lotnię. Po raz pierwszy zestaw zaprezentowany został w 8. Sezonie 2. Rozdziału.

Reklama

Według wielu osób jest to najbrzydszy skin w całej grze. Co więcej, cały zestaw wyceniony został na 1500 V-Dolców, czyli trzeba za niego zapłacić 15 dolarów. We wspomnianym wątku na Reddicie gracze Fortnite’a głowią się nad tym, kto i w jakim celu zakupuje tego rodzaju przedmioty. Nie brak opinii, iż na próżno szukać mniej atrakcyjnej skórki postaci.

Jak się jednak okazuje "Geometrik" posiada całkiem sporą rzeszę zwolenników. "Mój przyjaciel absolutnie uwielbia tę skórkę. To, że tobie się to nie podoba, nie znaczy, że jest złe" - czytamy jeden z komentarzy.

A Wy jak oceniacie "Geometrika"? Posiada w sobie coś wyjątkowego?

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Epic Games
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy