Reklama

Reklama

Rainbow Six: Polish Cup 2022 - Anonymo nadal niepokonane

​Drużyna Anonymo Esports doskonale radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach Polish Cup 2022. Formacja w pierwszych spotkaniach nie została pokonana i tym samym jest samodzielnym liderem klasyfikacji generalnej. W trzeciej serii spotkań nie było inaczej. Zapraszamy do podsumowania.

W trzeciej kolejce tradycyjnie doszło do czterech jednomapowych pojedynków. Najpierw PACT podejmował i nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem tej formacji. Na mapie Oregon doświadczona drużyna wygrała aż 7:2, nie pozostawiając swoim mniej doświadczonym rywalom żadnych szans na zwycięstwo.

Więcej emocji mieliśmy w pojedynku ESCY Gaming z Anonymo Esports. Dwie profesjonalne drużyny stoczyły bardzo ciekawy pojedynek ponownie na Oregon. Po pierwszej połowie na tablicy widniał remis 3:3. W końcowych fragmentach to Anonymo okazało się odrobinę lepsze i wygrało 7:5. Tym samym stali się jedyną niepokonaną drużyną po rozegranych trzech spotkaniach w ramach rozgrywek Polish Cup 2022.

Reklama

Odmienność mapową widzieliśmy w starciu SKILLSTARS.pro przeciwko KJD. Faworytem na Villa byli oczywiście gracze SKILLSTARS, których szersza publiczność mogła poznać podczas występów w Polish Masters 2021. KJD dzielnie walczyło, ale musiało uznać wyższość rywala. SKILLSTARS zwyciężyło 7:4 na mapie Villa.

W ostatnim czwartkowym spotkaniu Invicta Gaming spotkała się z PGE Turów Zgorzelec. Było to znów starcie dwóch bardzo doświadczonych formacji. Lepiej z tego wyrównanego spotkania wyszła drużyna Invicty. To oni zwyciężyli do pięciu na Oregon i tym samym awansowali na czwartą pozycję. Liderem jest, jak już wspominaliśmy formacja Anonymo. Drugie miejsce zajmuje Kjell’s Disciples, a na najniższym stopniu podium plasuje się PACT.

Najlepsze tematy

Reklama