Reklama

"S1mple" na billboardach w Kijowie

​Jeden z najlepszych zawodników w historii CS:GO - Oleksandr "S1mple" Kostyliev został wyróżniony w bardzo oryginalny sposób przez jedną z kijowskich firm. Gracz został uwieczniony na billboardzie jednej z kawiarenek internetowych w centrum stolicy Ukrainy.

Oleksandr ‘S1mple" Kostyliev jest jednym z najbardziej utalentowanych graczy w historii zawodowych rozgrywek espotowych Counter-Strike’a. 23-letni Ukrainiec jest gwiazdą fomacji Natus Vincere, gdzie zdobywa najwięcej fragów i prowadzi swoją drużynę do zwycięstw.

Reklama

To między innymi dzięki jego świetnej dyspozycji Na’Vi wywalczyło w ubiegłym roku triumf podczas Intel Extreme Masters Katowice 2020. Strzelec został wybierany także najlepszym zawodnikiem 2018 roku według redakcji HLTV.org, w kolejnych dwóch latach plebiscytu umiejscowiono go na drugiej lokacie.

Ukrainiec w swoim kraju jest bardzo rozpoznawalną postacią. Świadczy o tym między innymi... obecność na billboardach w Kijowie. Baner nie jest zbyt wielki, ale cieszy oko wielu przechodniów. Co tak naprawdę promuje gracz?

Zawodnik reklamuje jedną z najstarszych kawiarenek internetowych w Kijowie. Może to się wydawać niecodzienne, lecz u naszych zachodnich sąsiadów tego typu miejsca są nadal popularne i chętnie korzystają z nich klienci. Wynika to z faktu, ze dostęp do internetu nie jest jeszcze na tak szeroką skalę, jak chociażby w naszym kraju.

Obecność graczy na banerach reklamowych nie jest jednak niczym nowym. Zakłady bukmacherskie STS umieściły między innymi w Katowicach ogromne billboardy z wizerunkiem Wiktora "TaZ" Wojtasa czy Pawła "Innocenta" Mocka. Zwiększyło to z cała pewnością popularność tych graczy w szerszej świadomości mieszkańców dużych polskich miast.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama