Reklama

Reklama

Twitch: "Pokimane" powiedziała o ewentualnej randce z widzem

​Kanadyjska streamerka "Pokimane" jest jedną z najpopularniejszych kobiet transmitujących na platformie Twitch.tv. Kobieta urzeka nie tylko swoją charyzmą czy umiejętnościami w grach wideo, ale także urodą. Podczas jednego ze streamów powiedziała o ewentualnej randce ze swoim widzem.

Imane "Pokimane" Anys jest najpopularniejszą streamerką na świecie. Sława jednak ma również bardzo dużo negatywnych konsekwencji. Wielu jej widzów ma obsesję na punkcie spotkania się z twórczynią, czy nawet umówienia na randkę. Dlatego też Anys raczej nie wypowiada się na temat relacji związkowych w swoim życiu. Jednak w ostatnim czasie poruszyła temat ewentualnych spotkań z widzami.

Na czacie powstał spam pytań odnośnie ewentualnego spotkania z fanami. 24-latka nie mogła tego przeoczyć i musiała się odnieść do ogromu ciekawych fanów. Co ciekawe, nie powiedziała jednoznacznie, że nie chce spotkać się z fanami.

Reklama

- Ale jeśli zdarzy ci się spotkać kogoś, kto wie kim jesteś, lubi to, co robisz, i dogadujesz się, a on lubi cię nie tylko z powodu twojej popularności, to trochę inaczej. To zależy od sytuacji. I ostatecznie zależy to od ludzi - powiedziała dość tajemniczo "Pokimane".

Można zatem wywnioskować, że po pewnym zapoznaniu się z widzem i wybadaniu jego charakteru oraz czystości intencji, Kanadyjka mogłaby się spotkać z taką osobą. Na to jednak zapewne są małe szanse, bo "Pokimane" bardzo chroni swoją prywatność i żeby otrzymać do niej prywatny kontakt, należy bardzo mocno zdobyć serce influencerki. Jednak ważne jest to, że nie zamyka stanowczo tematu, dzięki czemu istnieje szansa zorganizowania jakiegoś fanowskiego spotkania. Być może stałoby się to podczas jednego z gamingowych wydarzeń. Jak na razie z nimi są jednak problemy, gdyż w Kanadzie nadal są koronawirusowe obostrzenia.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy