Reklama

Twitch.tv: Gwiazda internetu ujawniła, co będzie robiła po zakończeniu kariery

​Kaitlyn Siragusa, znana w sieci pod pseudonimem "Amouranth" zarabia na platformie Twitch.tv wiele tysięcy miesięcznie. W związku z zarobionymi pieniędzmi poczyniła kilka inwestycji. Teraz powiedziała, co chciałaby robić, gdy już zakończy swoją internetową karierę. Jakie plany na przyszłość ma amerykańska gwiazda?

Siragusa, która 2 grudnia skończy 28 lat jest jedną z najpopularniejszych streamerek na Twitchu. Jej konto w tym serwisie obserwuje prawie 5 milionów użytkowników. To sprawia, że regularnie kobieta gromadzi na swoich transmisjach nawet kilkadziesiąt tysięcy fanów. Oznacza to, ze "Amouranth" jest jedną z najpopularniejszych streamerek na świecie i jednocześnie jedną z najbogatszych.

Kilkanaście dni temu pochwaliła się jedną z nowych inwestycji - zakupiła bowiem stację benzynową. To jest tylko jeden z jej zaplanowanych biznesów, który ma generować dochód po zakończeniu kariery streamerskiej. Nie od dzisiaj wiadomo, ze 28-latka uwielbia zwierzęta. Bardzo często prezentuje się w ich towarzystwie na streamach.

Reklama

Kilka tygodni temu nawet przeprowadziła transmisję z jednej ze stadnin koni. W trakcie rozmów z czasem wielokrotnie podkreślała o swojej miłości. Teraz ujawniła, że w jej planach jest zbudowanie ogromnego schroniska dla zwierząt. Kobieta w jednym ze wpisów na Twitterze rozwinęła plany dotyczące swojej przyszłości w internecie.

"Zasadniczo planuję być w branży streamingowej tak długo i tak intensywnie, jak tylko będę mogła, albo będzie miało to sens, czy w pewnym momencie dochód pasywny przewyższy dochód aktywny" - wyznała Siragusa.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy nastąpi zakończenie przygody Amerykanki z transmitowaniem w sieci. Póki co, kariera jej się stale rozwija i chwila ta nie nadejdzie raczej prędko.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy