Reklama

Reklama

Twitch.tv: Gwiazda streamingu została odbanowana

​"STPeach" jest od lat jedną z najjaśniejszych gwiazd platformy dla streamerów Twitch.tv. Kobieta słynie ze swoich bardzo kontrowersyjnych pomysłów podczas transmisji. Kilka dni temu otrzymała bana od administracji. Jednak w tym przypadku istnieje wiele wątpliwości co do tego, czy były podstawy do zablokowania możliwości działalności kobiety.

"STPeach" jest jedną z najbardziej znanych influencerek związanych z Twitchem. Kobieta na swoim Instagramie posiada ponad 1,8 miliona obserwujących. Na Twitchu tych fanów jest nieco mniej - niespełna ponad milion, lecz jest to nadal godna podziwu liczba, świadcząca o ogromnej rozpoznawalności kobiety w influencerskim świecie. Streamerka głównie transmituje w dziale "Just Chatting", spędzając czas na rozmowie z fanami z czatu.

Jednocześnie przy tym nieco wpisuje się w trend tych bardziej kontrowersyjnych twórczyń, które nieco szokują wyglądem i sposobem zachowania wielu widzów. Kilka dni temu doszło do incydentu, który nie umknął administracji serwisu należącego do Amazona. Kobieta założyła cosplay Cammy podczas charytatywnego streamu.

Reklama

28-latka zbierała 10 tysięcy dolarów na pomoc dzieciom cierpiącym na śmiertelne choroby. Niestety Twitch uznał, że kobieta złamała regulamin i zastosował karę blokady konta. To jednak nie zakończyło całej sprawy.

O ile można śmiało powiedzieć, że streamerka jest kontrowersyjną postacią w internecie, o tyle w tym przypadku nie zrobiła prawdopodobnie nic, co mogłoby być uznane za niestosowne.

Wtedy jednak nastąpił interesujący zwrot akcji. Po nieco ponad jednym dniu "STPeach" została odbanowana. Można zakładać, że owy cosplay był powodem blokady konta, ale niewykluczone także, że ban był efektem pomyłki ze strony algorytmu Twitcha i stąd tak szybkie odbanowanie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy