Reklama

VALORANT - niebinarny Agent Clove debiutuje w grze. Potrafi się wskrzeszać!

"Umiejętności Clove obracają się wokół pomysłu pięknej śmierci - śmierć w dowolnej rundzie może być dopiero początkiem" - brzmi opis fabularny nowego Agenta, który pojawi się w świecie VALORANTA.

Deweloperzy z Riot Games oficjalnie już zaprezentowali kolejnego Agenta, jaki zadebiutuje w Valorancie. Premiera "Clove" przewidziana jest w dniu 26 marca, w momencie pojawienia się Odcinka 8 Aktu 2. Tym razem osoby zajmujące się przeciekami ubiegły nieco samych twórców gry. Fragmenty rozgrywki z udziałem "Clove" krążyły w sieci na moment przed oficjalnym ogłoszeniem.

Clove nowym Agentem w VALORANCIE. Charakterystyka

Clove to niebinarny Agent pochodzący ze Szkocji, który zasila szeregi Kontrolerów. "Do odblokowania możliwości zestawu Clove będziecie musieli podejmować przemyślane ryzyka i nurkować w bój. Pomiędzy bezpieczną grą i graniem va banque znajduje się cienka granica - i Clove musi nią kroczyć". Clove jest 25. Agentem w Valorancie.

Reklama

Oto jego umiejętności:

Zwód (E): Umysł Clove wyświetla mapę pola bitwy z lotu ptaka. Używając esencji, manifestuje przesłaniające pole widzenia chmury, które mogą zmienić tok bitwy, nawet po śmierci.

Zamęt (Q): Clove skupia fragment esencji nieśmiertelności, który po rzuceniu wysysa esencję życia trafionych przez falę uderzeniową.

Na Zdrówko (C): Clove wchłania energię życiową zabitego wroga, zyskując tymczasowe przyspieszenie i zdrowie.

Teraz przechodzimy do najistotniejszego. Umiejętność typu ultimate u Clove pozwoli na całkowicie rewolucyjną mechanikę w Valorancie. "Jeśli zginiecie i wasz ult jest gotowy, będziecie mieć kilka sekund na wskrzeszenie. Będziecie musieli jednak w krótkim czasie zdobyć zabójstwo lub asystę, by pozostać przy życiu". Jeśli tak się nie stanie, to Clove polegnie w walce.

Clove pierwszym niebinarnym Agentem w grze

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: ​VALORANT | Riot Games
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy