Reklama

Reklama

Zmiany w Misfits?

​Wiele wskazuje na to, że w Misfits może dojść do sporych zmian w składzie. Wedle niektórych źródeł informacji drużyna straciła nawet trzech graczy.

Misfits to jeden z lepszych zespołów CS:GO w strefie North America. Amerykańsko-francuska formacja była w stanie w 2017 roku nawiązywać walkę z czołówką swojego regionu, co pozwoliło jej m.in. awansować na finały ESL Pro League 6, gdzie drużyna dotarła aż do półfinału.

Kolejne osiągnięcie teamu to awans na ELEAGUE Major. Podczas zmagań w etapie zwanym "The New Challenger Stage" Hunter "SicK" Mims i spółka nie poradzili sobie jednak najlepiej, odpadając z rozgrywek z bilansem 1:3.

Tuż po ostatnim meczu dla Misfits na majorze głos na Twitterze zabrał Shahzeb "ShahZaM" Khan. Zawodnik ogłosił, iż jego kontrakt z organizacją dobiegł końca i z racji braku nowej oferty stał on się wolnym agentem.

Reklama

Okazuje się, że w drużynie może dojść do większych zmian. Wedle wiki.teamliquid.net z zespołem pożegnali się także dwaj pozostali Amerykanie - "SicK" oraz Sean "seangares" Gares. Na razie jednak ani zawodnicy, ani też Misfits nie odniosło się do tych informacji.

Jeśli jednak wszystko zostanie potwierdzone, w formacji pozostaną tylko dwaj Francuzi: François "AmaNEk" Delauney oraz David "devoduvek" Dobrosavljevic.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Misfits

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy