Reklama

Reklama

Call of Duty: Modern Warfare 2. Do kogo trafi podwójne doświadczenie?

Activision rozwiewa wątpliwości. Po kontrowersjach związanych z edycją Vault Call of Duty: Modern Warfare 2, twórcy zdecydowali się rozdać obiecane benefity do wszystkich jej posiadaczy.

Podobnie jak wiele poprzednich odsłon Call of Duty, Modern Warfare 2 zadebiutowało w różnych edycjach. Jako wersja premium służyła w tym roku edycja Vault. Znajdowało się tam kilka kosmetycznych atrakcji, ekskluzywnych gadżetów dla fanów Call of Duty oraz ponad 10 godzin tokenów z podwójnym doświadczeniem.

Ostatnia nagroda miała trafić wyłącznie do osób, które kupiły Modern Warfare 2 poprzez sklep w MW 2019, Black Ops Cold War lub Vanguard. Jeżeli po prostu udaliście się do sklepu Battle.net albo na Steama i kupiliście Modern Warfare 2, tokeny nie powinny trafić na wasze konto.

Reklama

Po premierze gry wielu fanów bardzo zdziwił ten fakt i jednogłośnie stwierdzili, że była to zgrabnie ukryta wiadomość. Activision przyznało się właśnie do błędu i poinformowało, że będzie nagradzać wszystkich posiadaczy edycji Vault. Do graczy, którzy zdecydowali się na zakup droższej wersji gry, trafi 10 godzin podwójnego doświadczenia do broni oraz konta.

Jest to potencjalnie dopiero początek rozwiązywania kontrowersji związanych z Call of Duty: Modern Warfare 2. Ostatnio dużo mówi się o mapach nowej odsłony serii. Muzeum bez słowa zniknęło z gry, Marina Bay Grand Prix zmieniła nazwę, a hotel w Amsterdamie, którym inspirowano się podczas tworzenia jednej z map, rozważa pozwanie Activision Blizzard.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2

Reklama