Reklama

Reklama

FIFA 23: EA Sports popełniło ogromną wpadkę i udostępniło przypadkowo grę!

Electronic Arts w ostatnich latach niestety nie ma zbyt dobrej passy. Po wydaniu źle przyjętej przez społeczność gry Battlefield 2042 teraz popełnili wielką wpadkę w związku z FIF-ą 23. Studio przypadkowo dało dostęp części graczy do swojej najnowszej produkcji. Jej premiera ma nastąpić dopiero za miesiąc.

FIFA 23 tuż za rogiem

Koniec wakacji to okres, w którym fani gier piłkarskich oczekują na najnowszą część z serii FIFA. Zazwyczaj pojawia się ona na rynku we wrześniu, z wyjątkiem roku pandemicznego, gdy gra miała swoją premierę w październiku. Teraz "Elektronicy" zapowiedzieli, że 30 września na półkach sklepowych będzie dostępny ich najnowszy futbolowy produkt. Kanadyjskie studio zapowiadało, że produkt będzie zawierał bardzo dużo nowych elementów.

Reklama

Gracze mają wielkie nadzieje w związku z FIF-ą 23. Modyfikacjom ma ulec przede wszystkim fizyka gry, za sprawą nowej technologii HyperMotion 2, tryb kariery, FIFA Ultimate Team, Wirtualne Kluby i wiele więcej. We wtorek doszło jednak do bardzo zaskakującej wpadki.

Producenci chcieli zaktualizować FIF-ę 22, a okazało się, że udostępnili przypadkowo kolejną część serii. W mediach społecznościowych doszło do prawdziwej burzy w związku z tym.

FIFA 23 miesiąc przed premierą? Duża wpadka "Elektroników"

Kanadyjczycy niestety regularnie mają dość spore problemy z błędami tuż po premierze swojej najnowszej gry. EA Sports niestety "znane" jest z tego, że kilka tygodni po pojawieniu się oficjalnie kolejnej FIF-y musi wydać szereg aktualizacji, które usprawniają działanie gry. Teraz producenci chcieli zaimplementować aktualizację do FIF-y 22. Przypadkowo jednak puścili w obieg FIF-ę 23.

Tym sposobem użytkownicy XBOX-a, którzy zdecydowali się na zakup preorderu, mieli niespodziewany dostęp do najnowszej produkcji. Wiązało to się między innymi z tym, że poznaliśmy oceny ogólne niemal wszystkich piłkarzy. Polak otrzyma ocenę na poziomie 91 punktów. To najwyższa nota w grze na równi z Kylianem Mbappe, Kevinem de Bruyne, Karimem Benzemą i Leo Messim.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: FIFA 23 | EA Sports

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy