Reklama

Reklama

Fortnite. ​Broń EvoChrome stała się właśnie jeszcze silniejsza

Broń EvoChrome trafiła do Fortnite na początku 3 Rozdziału 4 Sezonu i już wtedy była całkiem mocna. A teraz została dodatkowo wzmocniona.

Broń EvoChrome to jedna z najciekawszych nowości, jakie trafiły w ostatnim czasie do battle royale Epic Games. O ile nowe typy broni oraz mechaniki, których trzeba się uczyć to zawsze ciekawy dodatek do gry, o tyle broń, która z czasem staje się coraz mocniejsza to całkiem inny wymiar zabawy.

Broń, która ewoluuje wraz z Twoimi umiejętnościami

Rozdział 3 Sezonu 4 już teraz był wypakowany ciekawymi rzeczami, głównie dzięki wszystkim nowym typom broni, ale główną rolę odgrywają tutaj Chromy. Chrom gwałtownie pochłania wyspę, jest nawet przedmiotem, z którego można korzystać, ale przede wszystkim jest rdzeniem broni, która staje się mocniejsza za każdym razem kiedy się jej używa. To ciekawa zmiana podejścia - jeśli dostajesz w ręce broń, ktora przy pierwszym kontakcie rozczarowuje, ale pod koniec meczu jest jedną z najpotężniejszych.

Reklama

Nieoczekiwany upgrade

Jeśli jednak ulepszanie broni z chromu wydawało się dla Was zbyt wielkim problemem, powinniście się ucieszyć z informacji, że teraz powinno to być znacznie łatwiejsze. I nie jest to delikatna zmiana - mówimy tutaj o naprawdę porządnym wzmocnieniu. Broń pojawia się częściej na mapie, a do tego wymaga zadania mniejszej liczby obrażeń do ulepszenia - szczegóły poniżej:

Jak widzicie, ewolucja broni powinna teraz odbywać się w znacznie łatwiejszy sposób. Zazwyczaj kiedy autorzy gry zmieniają takie rzeczy, są to bardzo delikatne zmiany. Tutaj mamy do czynienia z redukcją wymaganych obrażeń aż o ponad 50%, co sugeruje, że albo nikt nie lubi grać tym typem broni, albo nie działa ona tak jak by sobie tego wszyscy życzyli. Poza więc chwycić za karabiny i sprawdzić samemu jaki wpływ na rozgrywkę mają najnowsze zmiany.

To nie jedyna zmiana w Fortnite w ostatnim czasie. Gra otrzymała też kompletnie nową mapę, więc wzmocnienie oręża na pewno się Wam przyda.

Najlepsze tematy

Reklama