Reklama

Reklama

​Fortnite. Lady Gaga pojawi się w grze? Koncert, skórki czy coś więcej?

W uniwersum Fortnite dzieje się tak wiele, że bardzo trudno jest nadążyć za wszelkimi zmianami implementowanymi przez deweloperów z Epic Games. Najnowsze doniesienia mówią jasno. W popularnej produkcji z gatunku battle royale pojawić może się... Lady Gaga.

Oczywiście przeciek ten jest efektem pieczołowitej, mozolnej pracy dokonanej przez tzw. dataminerów, którzy zajmują się eksploracją wewnętrznych plików gry. Wspomniani użytkownicy "dokopali się" do bardzo intrygujących informacji, które ujrzały światło dzienne i podbiły sieć w ostatnich kilku dniach.

Do sieci przedostał się krótki klip prezentujący, jak postacie z gry Fortnite grają pewną piosenkę, która nosi tytuł "Jug Band". Niemal natychmiastowo utwór przypomina nic innego, jak kultowy już przebój Lady Gagi - "Poker Face".

Reklama

Co więcej, 8 września w rozgłośniach radiowych w grze wybrzmi jeszcze więcej utworów, które w swoim karierowym dorobku ma królowa popu. Fortnite’owe spekulacje i przecieki bardzo rzadko rozmijają się z prawdą, więc jedyne, nad czym można debatować, to nad formą pojawienia się popularnej amerykańskiej artystki w grze od Epic Games.

Lady Gaga w Fortnite, ale na jakich zasadach odbywać może się ta współpraca?

Fani wysnuli bardzo wiele hipotez i ciężko skłonić się w kierunku jednej, konkretnej. Skórka, lotnia, taniec i emotki związane z Lady Gagą wydają się prawdopodobną opcją, ale scenariusz z własnym koncertem zrealizowanym przez autorkę takich hitów jak Bad Romance, Shallow, Alejandro czy Judas to równie prawdopodobny wariant.

W przeszłości wielu artystów odegrało swoje wirtualne koncerty w świecie Fortnite’a. Wystarczy chociażby wspomnieć o Marshmello, Arianie Grande czy Travisie Scott’cie. W takim razie czemu nie Lady Gaga?

Na sam koniec warto jeszcze dopowiedzieć, że według informatorów, już niebawem Epic Games może nawiązać współpracę z legendarnym raperem Eminemem. Wszystko wskazuje więc na to, że deweloperzy najpopularniejszej produkcji z gatunku battle royale upodobali sobie w ostatnim czasie artystów i muzyków do realizacji kolejnych współprac.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Lady Gaga

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy