Reklama

Reklama

​Opera GX Hot Tab Hero - startuje pierwszy polski teleturniej streamerów

Już 6 października startuje pierwszy teleturniej streamerów, który będzie można oglądać za pośrednictwem gamingowej przeglądarki Opera GX. Czy GX Hot Tab Hero podbije serca widzów i okaże się fenomenem w skali naszego kraju?

Opera GX Hot Tab Hero, czyli kolejna okazja do zobaczenia ulubionych streamerów w nietypowej scenerii!

Streaming to w Polsce branża, której nie można ot tak po prostu bagatelizować. Za tę działalność bierze się coraz więcej twórców, a nierzadko takowe gwiazdy cieszą się większą popularnością i rozpoznawalnością niż np. telewizyjni celebryci czy nawet aktorzy.

W celu zaspokojenia kolejnych potrzeb na rynku wystartowała całkowicie nowa inicjatywa. Opera GX Hot Tab Hero to pierwszy teleturniej realizowany w Polsce, który w pełni przewiduje w nim uczestnictwo popularnych streamerów. Wśród znanych gwiazd znajdziemy m.in. Xayoo, Young Multiego, Popo czy Bandurę.

Reklama

W teleturnieju rywalizować będą dwie drużyny. W puli nagród znajdzie się aż 40 tys. zł. Rozgrywka oparta będzie o szereg konkurencji, quizów, testów i zagadek związanych z szeroko pojętą branżą rozrywki elektronicznej, w tym oczywiście gamingu i sportu elektronicznego.

Opera GX Hot Tab Hero. Zygmunt Chajzer głównym prowadzącym

Prowadzącym show Opera GX Hot Tab Hero będzie Zygmunt Chajzer, czyli dobrze wszystkim znany popularny prezenter telewizyjny, mający na swoim koncie bycie gospodarzem takich teleturniejów jak: Moment prawdy, Grasz czy nie grasz czy Chwila prawdy. Do spółki z Chajzerem jako współprowadzący przystąpi Paweł Szabla, były profesjonalny gracz League of Legends, a obecnie trener.

Teleturniej streamerów będzie można oglądać w przeglądarce Opera GX. Przez kolejne 7 dni od emisji odcinków show będzie dostępne na platformie GX Corner, więc będzie to idealna okazja do nadrobienia tych epizodów, które przegapicie.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy