Reklama

Reklama

​Twitch.tv: Jak zarabiać milion dolarów miesięcznie? Amouranth wyjaśnia

Kaitlyn Siragusa, czyli popularna "Amouranth" podzieliła się ze swoimi fanami tajemnicą swojego sukcesu. Celebrytka przedstawiła szereg uniwersalnych rad, które sprawdziły się w jej przypadku i pozwoliły jej na wdrapanie się na sam szczyt...

O tym, że Amerykanka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, wiadomo nie od dzisiaj. Amouranth często zabiera głos w debatach społecznych, chętnie uczestniczy również w wielu polemikach ze swoimi wiernymi widzami, nierzadko kwestionując ich pogląd i prezentując jednocześnie własne stanowisko w konkretnej sprawie.

Królowa streamingu w ostatniej dyskusji postanowiła zaprezentować całą paletę przepisów na sukces, które sprawdziły się w jej przypadku i pozwoliły na osiągnięcie w jej przypadku zawrotnej kariery.

Reklama

Amouranth wielokrotnie podkreślała w ostatnich miesiącach, że zdywersyfikowana działalność w serwisie Twitch, inwestycja w stacje paliw i akcje innych dużych spółek pozwoliły jej na godne życie. Kontrowersyjna persona dodała również, że generuje około 1,5 mln dolarów zarobku miesięcznie.

Amouranth wytłumaczyła, że nie czuje się lepsza w żadnym calu od całej reszty społeczeństwa.  Jedyne, co ją wyróżnia to fakt, że jest w stanie poświęcić dużo czasu na swoje obowiązki, by zwiększyć w ten sposób wydajność pracy.

Jak więc widać, metody uskuteczniane przez gwiazdę Twitcha sprawdzają się... przynajmniej w jej przypadku.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy