Reklama

Reklama

Overwatch 2 - Junker Queen dominuje w nowym trybie Battle for Olympus

Rozpoczęty ostatnio event Overwatcha 2 zwraca coraz większą uwagę graczy. Blizzardowi pozwala to zbierać dużo informacji i informować nas o tym, jak poszczególne postaci radzą sobie w Battle for Olympus.

Pierwsze tygodnie Overwatcha 2 nie wyglądały najlepiej. Gra cieszyła się co prawda sporą popularnością, ale szybko stało się jasne, że nowa produkcja Blizzarda nie zasługuje na miano sequelu. Niektórzy wciąż tęsknią za pierwszą częścią, za progresem konta oraz loot boxami, a częstym przedmiotem krytyki były również nowe wydarzenia.

Sytuacja ta zaczyna się ostatnio poprawiać. Najlepszą informacją jest oczywiście fakt, że w każdym evencie gracze będą mogli za darmo odblokować jakiś skin. Podczas zimowego wydarzenia za wykonanie kilku specjalnych zadań można było zgarnąć skin do Brigitte, a teraz w podobnej sytuacji znajduje się Mercy.

Reklama

Trwający właśnie event Battle for Olympus na pierwszy rzut oka nie jest niczym specjalnym. Blizzard pozmieniał po prostu ulty kilku postaci, znacząco je wzmocnił i zaoferował graczom standardowy tryb free-for-all. Wyjątkowym elementem tego wydarzenia jest jednak fakt, że postać, która pod koniec eventu będzie miała najwięcej eliminacji, dostanie własny posąg na mapie Ilios.

Po pierwszym dniu najlepiej radzi sobie Junker Queen, która ma blisko milion eliminacji przewagi nad Pharą. Dobrze radzą sobie również Roadhog i Lucio. Trudno oczywiście przewidywać wynik całego wydarzenia po pierwszym dniu, ale już teraz widać głęboką przepaść pomiędzy Junker Queen a Reinhardtem. Postaci te dzielą ponad cztery miliony eliminacji w trybie Battle for Olympus.


ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2

Reklama