Reklama

Reklama

Ciekawe połączenie światów Overwatcha i Warhammera 40k: Darktide

Od popularnego ostatnio Overwatcha 2 nie mogą najwyraźniej odpędzić się nawet fani Warhammer 40k: Darktide. Gracze znaleźli właśnie Hanzo w nowej produkcji Fatshark.

Fatshark ma za sobą kilka bardzo ekscytujących miesięcy. Deweloperzy zrobili bardzo mądry ruch, rozpoczynając świętowanie premiery Darktide na kilka tygodni przed planowanym debiutem gry. Fani uniwersum Warhammera mogli za darmo odebrać Vermintide 2, zapoznać się z grami Fatshark i przygotować do ich najnowszej produkcji.

Z oferty skorzystało wtedy ponad 10 milionów użytkowników. Vermintide 2 bił rekordy popularności na Steamie i w pewnym momencie zalogowanych było w grze ponad 100 tysięcy osób. Spora część z nich najwyraźniej tyle czasu spędziła w tym tytule, że kilka tygodni później przeszli do Darktide, które radziło sobie równie dobrze na platformie Valve.

Reklama

Darktide ma sporo fanów, którzy najwyraźniej okazjonalnie zaglądają do Overwatcha 2. Na subreddicie popularnego FPS-a Blizzarda pojawił się ostatnio wpis porównujący jednego z bohaterów Darktide do Hanzo. Jak widać na powyższym screenie, Hanzo w Overwatchu 2 ma zdecydowanie mniejszy biceps, ale poza tym podobieństwo jest uderzające.

Niektórzy gracze żartują, że może być to przeciek reworka Hanzo, który zamieni go w tanka. W praktyce jednak w grach wideo regularnie zdarzają się tego typu easter eggi. Możliwe, że po godzinach w Fatshark grywa się w Overwatcha i deweloperzy postanowili swoją produkcją oddać hołd pracy Blizzarda.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Warhammer 40K

Reklama