Reklama

Reklama

Overwatch 2. Wszystko, co wiemy o drugim sezonie - mapa, karnet, Ramattra

Wielkimi krokami zbliża się drugi sezon Overwatcha 2. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dla fanów FPS-ów Blizzard szykuje mnóstwo atrakcji, które urozmaicą grind nowego Battle Passa.

Data premiery drugiego sezonu Overwatcha 2

Drugi sezon Overwatcha 2 rozpoczyna się we wtorek, 6 grudnia 2022 roku. Wszystkie sezony mają trwać dziewięć tygodni, więc końca drugiego sezonu spodziewamy się 7 lutego 2023 roku.

Razem z debiutującą we wtorek aktualizacją zniknie z Overwatcha 2 większość zawartości ekskluzywnej dla pierwszego sezonu. Gracze mają więc czas do 6 grudnia, żeby zdobyć maksymalny poziom Battle Passa i odblokować wszystkie przedmioty kosmetyczne.

Nowy tank Ramattra

Główną atrakcją drugiego sezonu będzie oczywiście Ramattra, nowy bohater, o którym pierwszy raz usłyszeliśmy podczas finałów Overwatch League. Ramattra zasili szerokie już grono tanków.

Reklama

Powyżej możecie zobaczyć krótki materiał na kanale Overwatcha, w którym omawiane są poszczególne umiejętności nowego bohatera. Ramattra będzie pierwszym "tempo tankiem", postacią zdolną do szybkiego adaptowania się do sytuacji na mapie. Nowy tank będzie miał dostęp do dwóch form i umiejętne wykorzystywanie każdej z nich będzie kluczem do sukcesu.

Nowa mapa

Jeszcze przed debiutem Overwatcha 2 Blizzard zapowiedział, że w drugim sezonie do gry trafi nowa mapa i planują dotrzymać tego słowa. Krótkie spojrzenie na nową lokację dostaliśmy podczas ostatniego zwiastuna Ramattry, chociaż tam głównym bohaterem była nadchodząca postać.

Niestety na ten moment nie wiemy zbyt wiele o nowej mapie Overwatcha 2. Po kilku obrazkach zaprezentowanych na zwiastunie trudno nawet wywnioskować, z jakim typem mapy mamy do czynienia.

Nowy skin mityczny i Battle Pass

Blizzard informował już wcześniej, że każdy sezon będzie miał kilka elementów wspólnych. Razem z aktualizacją debiutować będzie oczywiście nowy Battle Pass składający się z 80 poziomów. Ponownie będzie on dostępny w wersji darmowej oraz premium.

Ponadto na ostatnim poziomie Battle Passa dostępny będzie zawsze mityczny skin. W pierwszym sezonie był to Genji, a o drugim wiemy jedynie, że nie będzie to Ramattra.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Blizzard Entertainment

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy