Reklama

Twitch.tv: Streamer uratował kierowcę z płonącego auta

​Na Twitchu co jakiś czas zdarzają się bardzo nietypowe sytuacje, które zaskakują nawet samych twórców. Czasami są to zabawne momenty, a czasami groźne.

Twórca znany jako SAMMIT przeżył niedawno zdarzenie z tych groźniejszych. Podczas przejażdżki autem napotkał stojące auto na ulicy, z którego ulatniał się dym.

Transmisje IRL hitem Twitcha

Platforma Twitch.tv przyzwyczaiła nas do tego, że przez wiele lat streamerzy nadawali tam transmisje z gier wideo. Od kilku lat uległo to zmianie. Najpierw hitem były "Rozmowy" czyli spędzanie czas twórcy z widzami i odpowiadanie na ich pytania z czatu. Od kilku miesięcy jednak sektor "IRL" jest bardzo ważny na Twitchu.

Reklama

Streamerzy transmitujący "życie realne" często pokazują swoje aktywności na zewnątrz. Są to spacery po parkach, ładnych okolicach turystycznych, zwiedzanie zabytkowych obszarów miast czy po prostu uprawianie sportów takich jak jazda na rowerze czy bieganie.

Jeden ze znanych streamerów, zajmujący się głównie tematyką wyścigową, a konkretnie driftami - SAMMIT napotkał na drodze niedawno bardzo groźną sytuację. Trzeba jednak przyznać, że wybrnął z niej niezwykle bohatersko.

Streamer świadkiem groźnie wyglądającego wypadku

Mieszkający na co dzień w Japonii influencer, jechał w swoim sportowym aucie po jednej z dróg pośród lasu. Prowadził on swój samochód, aż nagle zobaczył, że na poboczu stoi rozbity inny pojazd, spod którego maski ulatuje dym. Mężczyzna nie wahał się ani chwili i zatrzymał się tuż przy miejscu zdarzenia i pognał w kierunku wypadku.

Mężczyzna wziął do ręki swoją gaśnicę i ugasił auto. Następnie zobaczył, że w środku znajduje się człowiek. SAMMIT szybko wyłączył transmisję na żywo. Później jednak wrócił do tego incydentu i opowiedział o nim szerzej. Przyznał, że nieco za bardzo wystraszył się tego, co zobaczył na drodze. Powiedział także, że ma nadzieję, iż kierowcy palącego się auta nie stało się finalnie nic złego.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy