Reklama

Zikz nowym trenerem 100 Thieves League of Legends

​Zanim 100 Thieves zacznie w ogóle rozmowy o potencjalnych zmianach w swoim składzie, postanowili wybrać odpowiedni sztab szkoleniowy. Obok PapaSmithy’ego stanie teraz były trener TSM, Zikz.

Trzeba przyznać, że Tony "Zikz" Grey" długo nie pozostał bezrobotny. Zaledwie godzinę po tym, jak TSM pożegnał się ze swoim trenerem, 100 Thieves opublikowało 10-minutowy materiał prezentujący swoje dwa nowe nabytki w krótkiej rozmowie o planach na rok 2020.

Sądząc po wypowiedziach obu członków nowego 100 Thieves, panowie szybko zdążyli się ze sobą dogadać. PapaSmithy szukał trenera, który dobrze zna amerykańską scenę i zyskał sobie szacunek całego regionu, a Zikz wspomniał o tym, jak błyskawicznie znalazł w słowach menadżera drużyny swoje własne wartości.

Reklama

Chociaż Tony Grey to faktycznie bardzo utytułowany trener posiadający cechy, jakich zdawał się szukać PapaSmithy, jego ostatni sezon nie należał do najlepszych. TSM zaliczył tragiczny sezon, nie kwalifikując się nawet na Mistrzostwa Świata, co według standardów tej organizacji jest absolutnym minimum. Mało kto zdawał się obwiniać za ostatnie miesiące samego Zikza, jednak niektórym może mieć on trochę do udowodnienia.

Teraz pozostaje już tylko pytanie, co wydarzy się w składzie, który ma od przyszłego roku zacząć zdobywać tytuły.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy