Reklama

Reklama

Call of Duty 2022 - tytuł i logo gry ujawnione

​Activision i Infinity Ward oficjalnie zaprezentowali tytuł nadchodzącego Call of Duty 2022 oraz logo gry.

Zgodnie z przewidywaniami i wcześniejszymi przeciekami, Call of Duty 2022 nosi tytuł Call of Duty: Modern Warfare 2. Tym razem jednak nie będą pojawiały się problemy nazewnictwem i określaniem, o które Modern Warfare 2 chodzi. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami i zaprezentowanym logo, można śmiało założyć, że nowa część Modern Warfare będzie określana cyfrą rzymską.

Reklama

Call of Duty: Modern Warfare II szybciej, niż się spodziewaliśmy

Samo ogłoszenie jest dość zaskakujące, jeśli wziąć pod uwagę jego datę. Historycznie nowe Call of Duty prezentowane były pod koniec lata. Być może słabe przyjęcie Call of Duty: Vanguard i niezbyt pozytywne reakcje na nową mapę do Call of Duty: Warzone zmusiły Activision do wcześniejszej promocji nowego tytułu.

Prawdopodobnie też możemy spodziewać się, że Modern Warfare II zawita zdecydowanie wcześniej, niż jej poprzedniczki. Pozostaje czekać na pierwsze gameplaye!

Activion równocześnie z pracami nad Modern Warfare II zapowiedział, że tworzy od nowa Call of Duty: Warzone. Nic jednak nie wiadomo na temat planowanej premiery, ani nawet tego, czy możemy spodziewać się jej jeszcze w tym roku.

Nowe Call of Duty ma wprowadzić nieco zmian w rozgrywce i dodać nowe tryby do gry mulitplayerowej (podobny do tego z Escape from Tarkov). Na ten moment są to jednak jedynie plotki, które czekają na oficjalne potwierdzenie.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy