Reklama

Reklama

FIFA 23: Którzy zawodnicy otrzymają nowe skany twarzy?

​Do premiery FIF-y 23 pozostał już niewiele ponad miesiąc. Oznacza to, że otrzymujemy coraz więcej informacji na temat zawartości gry. Tym razem jeden z leakerów ujawnił, które drużyny będą miały w pełni zeskanowane twarze zawodników.

Skany twarzy istotnym czynnikiem graficznym

W każdej z części serii FIFA skany twarzy były bardzo istotnym czynnikiem dla graczy. Nie można się temu dziwić. Podobieństwo wirtualnych piłkarzy do tych z prawdziwych muraw odgrywało bardzo ważną rolę przy tym, by gracz mógł czuć się jak najbardziej związany z drużyną i poczuć atmosferę prawdziwych zdarzeń boiskowych. Wygenerowane komputerowo losowe twarze zawsze zaburzały immersję i odrealniały grę.

Od wielu lat EA Sports pracuje nad tym, by dopracować jak najdokładniej wizerunki graczy. Wychodzi to bardzo dobrze kanadyjskiemu studiu. Znaczna większość piłkarzy z topowych lig ma bardzo podobny wygląd do rzeczywistego. Wraz z nadchodzącą premierą FIF-y 23 mają zostać dodane kolejne prawdziwe twarze. Kogo możemy się podziewać?

Reklama

Chelsea w pełni realna, dodatek zrobi robotę reprezentacjom

Jeden z najlepiej poinformowanych leakerów - użytkownik Twittera znany pod pseudonimem "Donk" poinformował, że wszyscy zawodnicy londyńskiej Chelsea otrzymają nowe skany twarzy.

Oznacza to, że odświeżony wygląd otrzymają między innymi tacy zawodnicy jak Christian Pulisic, Raheem Sterling, N’Golo Kante czy Marc Cucurella. Jest to kapitalna wiadomość dla kibiców "The Blues", którzy bardzo lubią grać klubem ze Stamford Bridge.

Podobne nowości czekają Juventus. Wielokrotni mistrzowie Włoch po kilku latach nieobecności wracają do gry pod oryginalną nazwą, z oryginalnym herbem i stadionem. Zmiany nie ominą także wyglądu zawodników i zostanie on bardzo mocno odświeżony. Istotny również będzie dodatek "World Cup".

Sprawi on, że wszystkie drużyny narodowe biorące udział w nadchodzących Mistrzostwach Świata w Katarze będą miały zaktualizowane twarze. Oznacza to, że w końcu Piotr Zieliński czy inni polscy piłkarze będą w pełni odwzorowani i gracze znad Wisły nie będą już mieli powodów do narzekań na tym polu. Premiera gry FIFA 23 już 30 września.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy