Reklama

Reklama

​Fortnite. Eminem pojawi się w grze?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już niebawem do popularnej gry Fortnite może zagościć... popularny raper i gwiazda muzyki - legendarny Eminem.

Dla Epic Games nawiązywanie kolejnych współprac to rzecz całkowicie naturalna. Regularnie do świata Fortnite przywędrowują kolejni bohaterowie w postaci skórek i innych przedmiotów kosmetycznych.

Oprócz stałych kolaboracji m.in. z uniwersum Marvela oraz Gwiezdnych Wojen, producenci Fortnite’a kuszą się o wiele lukratywnych kooperacji. Spory rozgłos zebrało pojawienie się w najpopularniejszej grze battle royale przedmiotów związanych z Johnem Ceną - legendą amerykańskiego wrestlingu i jedną z wiodących postaci jeśli chodzi o federację WWE.

Reklama

Eminem w Fortnite? Istnieje spora szansa!

Wiele wskazuje na to, że kolejna współpraca, którą może zrealizować Epic Games będzie równie hitowa pod względem marketingowym. Prominentni informatorzy podali na Twitterze, że świat Fortnite może ugościć legendę rapu i piętnastokrotnego laureata Nagrody Grammy - Eminema.

Związane jest to z jednym faktem, który nie umknął dociekliwej społeczności gry. Użytkownik iFireMonkey zauważył, iż łącznie piosenki Eminema grane są przez 53 minuty we wszystkich stacjach radiowych w Fortnite. Tytuły jakie goszczą w rozgłośniach to m.in. Goodzilla, Phenomenal, Not Afraid czy Monster.

Co to oznacza w praktyce? Istnieje spora szansa, że Eminem pojawi się w grze Fortnite. Nie wiadomo jednak jaki miałby być to rodzaj współpracy. Teorii można stworzyć kilka, ale dwie wydają się najbardziej prawdopodobne. Utytułowany muzyk mógłby pojawić się, tak samo jak John Cena, jako dedykowana, grywalna postać (skin) wraz z całym pakietem - czyli z lotnią, tańcem i kilofem.

Druga teza to coś, co w świecie Fortnite zdarzało się nieco rzadziej - koncert z udziałem Eminema. Przypomnijmy, że w formacie dużych wydarzeń swoje koncerty w grze mieli: Marshmello, Ariana Grande czy Travis Scott.

Jeśli Eminem wejdzie do świata Fortnite, to z całą pewnością liczni informatorzy podzielą się z graczami taką nowiną wcześniej.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy