Reklama

Reklama

​Fortnite. John Cena rozszerzy współpracę z producentami gry?

John Cena pojawił się w świecie Fortnite w postaci zestawu przedmiotów kosmetycznych z wizerunkiem Amerykanina. Pakiet spotkał się z ogromną popularnością ze strony graczy, a sam wrestler za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że liczy na jeszcze szerszą współpracę z Epic Games.

O pojawieniu się Ceny w Fortnite mówiło się już od bardzo długiego czasu. Finalnie amerykański wrestler zagościł w tej produkcji 28 lipca. Gracze otrzymali możliwość zakupu zestawu skinów, w którym uświadczymy dwie skórki postaci, specjalny kilof ‘You Can’t See Me’ oraz taniec z tym samym motywem.

Koszt takiego pakietu to 2000 V-Dolców - Fortnite’owej waluty. Od samego początku skiny legendy World Wrestling Entertainment cieszyły się olbrzymią popularnością. Po ich debiucie w wirtualnym sklepie Fortnite na serwerach dostrzec można było prawdziwy zalew graczy noszących przedmioty z motywem amerykańskiej gwiazdy.

Reklama

Ten fakt doceniony został przez nikogo innego, jak samego Johna Cenę, który za pośrednictwem mediów społecznościowych przyznał, że nie spodziewał się aż takiego sukcesu.

Nie do końca wiadomo jak mogłaby wyglądać dalsza współpraca wrestlera z producentami z Epic Games. Być może w grze pojawią się kolejne skórki nawiązujące do gwiazdy WWE. Niewykluczone również, że deweloperzy zaimplementują do gry szereg zadań do wykonania, których motywem przewodnim byłby Cena. Wiele pytań i mało odpowiedzi. Pewne jest jednak to, że jeśli Amerykanin wyraził wolę rozszerzenia współpracy, to Epic tego potencjału nie zmarnuje.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy