Reklama

Reklama

Darth Vader z Gwiezdnych Wojen pojawi się w świecie Fortnite

​Wszystko wskazuje na to, że kolejny bohater z uniwersum Gwiezdnych Wojen pojawi się w Fortnite, czyli w popularnej strzelance z gatunku battle royale. Najprawdopodobniej będzie nim przedstawiciel Ciemnej Strony Mocy - Darth Vader.

W ostatnim czasie świat Fortnite mocno przeplata się ze światem Star Wars. Przez kilkanaście majowych dni gracze mogli znaleźć na mapie miecze świetlne, które szybko stawały się sprzymierzeńcami w zaciętych potyczkach z przeciwnikami.

Z kolei teraz w sklepie nabyć można skiny nawiązujące do Obi-Wana Kenobiego. Sama postać kosztuje 1600 V-dolców, lotnia "Interceptor Jedi" - 1200 V-dolców, natomiast emotka "Wiadomość Obi-Wana" - 200 V-Dolców. Jeśli zakupić chcemy cały ten zestaw, to musimy liczyć się z kosztem w wysokości 2200 wirtualnej Fortnite’owej waluty.

Reklama

Darth Vader kolejnym bohaterem z Gwiezdnych Wojen, który wejdzie w świat Fortnite?

Nadejście Dartha Vadera do gry Fortnite zapowiedzieli praktycznie sami twórcy z Epic Games, prezentując krótki 20-sekundowy klip w swoich mediach społecznościowych.

Fani produkcji snują teorie, że na filmie widoczny jest fragment zawierający krótki, aczkolwiek charakterystyczny dźwięk miecza świetlnego z czerwoną poświatą, co jest oczywiście zwiastunem pojawienia się jednego z najbardziej znanych bohaterów świata Gwiezdnych Wojen.

Kilka dni wcześniej sieć obiegały przecieki informujące, że skin Dartha Vadera będzie dostępny w Karnecie Bojowym w nadchodzącym 3 Sezonie - 3 Rozdziału.

Sezon 3 Rozdziału 3 wystartuje najpewniej już 5 czerwca. Premiera poprzedzona zostanie wydarzeniem "ZDERZENIE", które będzie miało miejsce 4 czerwca o godzinie 22:00 (polskiego czasu). Event ten stanowi oczywiście oficjalne zwieńczenie Sezonu 2 Rozdziału 3 w grze Fortnite.

Najlepsze tematy

Reklama