Reklama

Reklama

Overwatch: Doskonały cosplay D.Va

​"Overwatch" od kilku tygodni jest szeroko komentowany w mediach. Druga część gry od Blizzarda wywołała sporo dyskusji w branży gamingowej. Powodem tego jest kilka niedociągnięć w najnowszym projekcie jednego z największych producentów gier wideo na świecie. Cosplayerzy również częściej inspirują się tym tytułem. Teraz kolejna z artystek postanowiła "ożywić" jedną z postaci.

"Overwatch" zrobił duże zamieszanie

Od kilku tygodni mówi się znacznie więcej o "Overwatchu" względem poprzednich tygodni. Wynika to z faktu, że w listopadzie zadebiutowała na rynku druga część tej strzelanki od Blizzard Entertainment. Opinie o tej pozycji są bardzo podzielone. Wielu graczy narzeka bardzo na małą liczbę zmian względem "jedynki".

Faktycznie gra jest bardzo podobna i trudno mówić o rewolucji na tle części, która pojawiła się na rynku w 2016 roku. Krytyce poddana jest także cena Karnetu Bojowego. Wynosi ona ponad 44 złote (10 dolarów), a jeden Sezon trwa zaledwie dwa miesiące.

Reklama

Niemniej jednak, "Overwatch" jest jedną z największych inspiracji dla cosplayerów. Powodem tego są postacie, które wyglądają całkiem nieźle graficznie i są ogólnie dość dobrze stworzone przez studio producenckie. Niedawno cosplayerka znana pod pseudonimem "Aurora Fawkes" stworzyła cosplay i podzieliła się jego wyglądem w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że wykonanie tego stroju budzi duży szacunek.

Kolejny cosplay D.Va w sieci

D.Va jest jedną z najczęściej cosplayowanych postaci przez artystów. Wynika to z faktu, ze akurat ten bohater jest doskonale przygotowany graficznie. Wspomniana wyżej cosplayerka stworzyła jednoczęściowy projekt. Składa się on po prostu z niebieskiego kombinezonu. Prostota jest kluczem do powodzenia tego kostiumu, ale oczywiście nie jest on jednolity.

Na niebieskim stroju jest zawartych mnóstwo elementów. Widzimy tam również inne kolory - czarny, biały oraz różowy. Wszystko to jest charakterystyczne dla D.Va. Do tego kobieta ma na głowie słuchawki z "kocimi uszami", co dodaje jeszcze większego uroku temu cosplayowi. Na Twitterze, Instagramie czy TikToku stał się on dosyć popularnym projektem.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy