Reklama

Reklama

Overwatch 2 - czego spodziewać się w sezonie 2?

Nowy sezon Overwatch 2 wprowadza kolejne zmiany balansu, mające pomóc niektórym bohaterom lepiej dopasować się do reszty zestawienia w rozgrywkach rankingowych.

Zarówno dane liczbowe, jak i opinie graczy pokazały, że Sojourn dominuje na najwyższych poziomach rankingu Rywalizacji, pozostając wyzwaniem dla graczy bez odpowiednich umiejętności. W sezonie 2 skupiono się na skuteczności jej Karabinu Kinetycznego w walce na duże odległości. Twórcy gry chcą, by gracze wykorzystali mobilność bohaterki, by zmniejszać dystans i wykonywać śmiercionośne ataki z bliska.

Pięść Zagłady otrzymuje szereg zmian, które pozwolą mu lepiej walczyć na przedzie, jednocześnie zachowując charakterystyczny styl gry. Możecie spodziewać się zmian w działaniu Any, Bastiona, Królowej Junkertown, Kiriko, Łaski i Symmetry już 6 grudnia, gdy pojawi się nowa aktualizacja.

Reklama

Ulubione lokacje graczy

Nowy sezon oznacza nową pulę map. Wraz z najnowszą mapą, Klasztorem Szambala, gracze mogą oczekiwać powrotu lubianej mapy Rialto i najbardziej epickiego miejsca na świecie, Blizzard World (niektóre atrakcje mogą nie działać ze względu na pogodę). Odwiedzimy także Oazę i Nepal o różnych porach dnia i pożegnamy Hollywood oraz Posterunek Gibraltar. Wszystkie mapy niebędące w rotacji wciąż będą dostępne w grach dowolnych.

Grecka mitologia i Bitwa o Olimp

W sezonie 2 znajdziemy się w świecie bogów i legend - mitologii greckiej! Najwyższą nagrodą do zdobycia w Karnecie Bojowym Premium będziecie nowa mityczna skórka Zeus dla Królowej Junkertown. Skórka będzie mieć nowe modyfikacje, modele broni, kwestie głosowe i efekty. Pławcie się w chwale innych bogów, zdobywając legendarne skórki Posejdon dla Ramattry oraz Hades dla Fary, a to wszystko w ramach Karnetu Bojowego Premium. 

Ci bohaterowie oraz kilkoro innych otrzymają boskie moce w najnowszym trybie Bitwa o Olimp. Ograniczone czasowo wydarzenie rozpocznie się 5 stycznia i potrwa do 19 stycznia. Miejcie oko na skórki pojawiające się w tym sezonie. Uchylą wam rąbka tajemnicy, czego można spodziewać się podczas Bitwy o Olimp! 

Esporter/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy