Reklama

Reklama

​Słynny YouTuber ma romans z byłą dziewczyną Leonardo DiCaprio?

Logan Paul nie daje w ostatnim czasie o sobie zapomnieć. Dosłownie chwile temu jeden z największych YouTuberów na świecie podpisał kontrakt z organizacją WWE. Teraz natomiast w sieci pojawiły się doniesienia, że celebryta spotyka się z modelką Niną Agdal, byłą dziewczyną Leonardo DiCaprio.

Logan Paul to marka sama w sobie. Popularny amerykański twórca zbudował w sieci prawdziwe imperium. Na samym kanale YouTube, który prowadzi, posiada ponad 23 mln subskrybujących, a każdy jego film notuje od kilku do nawet kilkunastu mln wyświetleń.

Jeśli chodzi o rozpoznawalność i popularność, to z całą pewnością Paul należy teraz do absolutnej czołówki amerykańskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że jest na świeczniku... i w obiektywie... wszystkich.

Reklama

Logan Paul jest w związku z Niną Agdal, byłą dziewczyną DiCaprio?

Reporterzy Daily Mail Celebrity donoszą, że 27-latek może mieć romans z duńską modelką - Niną Agdal. Para widziana była na jeden z plaż na greckiej wyspie Mykonos. Romantyczne fotografie skrzętnie uchwycone zostały przez fotoreporterów i błyskawicznie przedostały się do sieci.

O miłosnych relacjach między popularnym YouTuber’em a celebrytką pisano już wcześniej. Para widziana była m.in. w jednej z londyńskich restauracji oraz w okolicznym klubie w stolicy Anglii. Wszystko jednak wskazuje na to, że obojgu nie jest po drodze do tego, by eksponować swój związek w mediach społecznościowych, pomimo faktu bycia osobami publicznymi.

Przypomnijmy, że Logan Paul w przeszłości kojarzony był z innymi celebrytkami. Relacje rozwijał m.in. z modelką Josie Canesco czy aktorką Chloe Bennet. Z kolei bardzo medialnym związkiem Niny Agdal był ten z popularnym aktorem Leonardo DiCaprio. Gwiazda Hollywood’u to już jednak melodia dalszej przeszłości w biografii duńskiej modelki, bowiem para spotykała się na przełomie lat 2016 i 2017.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy