Reklama

Reklama

Logan Paul podpisał wieloletni kontrakt z WWE!

​Jeden z najsłynniejszych YouTuberów na świecie - Logan Paul podpisał wieloletnią umowę z WWE. Stało się to kilka miesięcy po debiucie influencera na Wrestlemanii. Amerykanin już wkrótce może powrócić do ringu i cieszyć publiczność.

Logan Paul uwielbia robić wokół siebie mnóstwo szumu. Podobnie było, gdy zawalczył przed rokiem z Floydem Mayweatherem Jr. Pojedynek oczywiście miał więcej walorów rozrywkowych, niż sportowych, lecz ten pojedynek i tak był śledzony przez miliony widzów na całym świecie.

Jak się okazało, nie był to koniec przygody z ringiem. Kilka miesięcy temu Paul zadebiutował w ringu World Wrestling Federation. Nie był to przypadkowy debiut, gdyż odbył się podczas legendarnej Wrestlemanii 38.

Reklama

Udział słynnego YouTubera odbił się szerokim echem na całym świecie. Od razu podejrzewano, że YouTuber nie zakończy tej przygody tak szybko i jeszcze nie raz pojawi się w ringu.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że powrót Logana szykowany jest na galę SummerSlam. Jest to również słynne wydarzenie w świecie wrestlingu. Teraz jednak otrzymaliśmy oficjalną informację odnośnie przyszłości twórcy internetowego. Podpisał on bardzo ważną umowę.

Organizacja ogłosiła, że Paul podpisał wieloletnią umowę z WWE. Obecni przy podpisaniu byli: Stephanie McMahon oraz legendarny zawodnik "TripleH". Tym samym potwierdziło się, że Logan Paul będzie regularnie występował na galach organizowanych przez WWE.

Kolejnym występem może być pojedynek na SummerSlam, jak wcześniej wspominaliśmy i jest to w tej chwili najbardziej prawdopodobna opcja. Ponadto Amerykanin wskazał na swojego potencjalnego kolejnego rywala. Miałby nim być jego partner z tag teamu - "The Miz". Jak na razie nie wiadomo czy dojdzie do takiego pojedynku.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy