Reklama

Reklama

Twitch.tv: Valkyrae wyjaśnia, dlaczego nie korzysta już z aplikacji randkowych

​Influencerzy, podobnie jak "zwykli" ludzie poszukują miłości na różne sposoby. Jednym z nich są aplikacje randkowe, z których oczywiście korzystają w mniejszym lub większym stopniu. Jedna z najbardziej znanych streamerek na świecie i współzałożycielka organizacji esportowej 100 Thieves - Rachell "Valkyrae" Hofstetter wyznała niedawno, dlaczego już nie korzysta z tego typu rozwiązań. Powody tej decyzji mogą się wydawać bardzo oczywiste.

Aplikacje randkowe dzisiaj są u szczytu swojej popularności. Jeszcze nigdy wcześniej zapoznanie drugiej połówki nie było tak łatwe, jak to jest obecnie. W dobie internetu możemy znaleźć bliską nam osobę na wyciągnięcie ręki z dowolnego miejsca na Ziemi. Możemy tak naprawdę znaleźć partnera czy partnerkę z idealnymi dla nas preferencjami i o wyglądzie, który trafia dokładnie w nasze gusta. Oczywiście różne osoby w innych celach używają tego typu narzędzi. Większość jednak usiłuje znaleźć tam miłość, by być szczęśliwszym.

W takich miejscach naturalnie jest trudniej bardziej rozpoznawalnym osobom. Gwiazdy telewizji, internetu czy sportu raczej bez echa nie założą chociażby konta na Tinderze. W mgnieniu oka zostanie to wychwycone przez fanów i to może budzić bardzo różne, nieprzyjemne okoliczności. Również rozmowy prywatne mogłyby być wówczas wyciągane na światło dzienne w celu wywołania sensacji czy zarobku finansowego. To powoduje bardzo duże bariery.

Reklama

Popularne osoby mogą obawiać się, że osoby nawiązujące z nimi kontakt mogą mieć bardzo nieczyste pobudki i dlatego też w takich aplikacjach trudno znaleźć kogoś bardziej rozpoznawalnego publicznie. Niejednokrotnie przecież wszyscy słyszeliśmy o sytuacjach, gdzie znane osoby padły ofiarą oszustw czy innych przestępstw, tylko dlatego, że są rozpoznawalni. Nieco inaczej sprawa wygląda w Stanach Zjednoczonych.

Tamtejsze gwiazdy streamingu bywają użytkownikami tego typu serwisów. Również istnieją aplikacje, dzięki którym tylko znane osoby mogą się "parować", ułatwia to chociażby spotkanie innych osób o tych samych zainteresowaniach czy zajęciach codziennych. Na ten temat niedawno wypowiedziała się jedna z najbardziej wpływowych streamerek i influencerek w Stanach Zjednoczonych - Rachell "Valkyrae" Hofstetter. Opinia może niektórych zaskoczyć.

"Valkyrae" usunęła aplikacje randkowe. Co było tego powodem?

Gwiazda platformy Twitch.tv opowiedziała o tej sferze życia podczas podcastu organizacji esportowej, której jest współwłaścicielką. Format “100 Thieves Cast" jest bardzo popularny w serwisie YouTube i przyciąga nawet kilkaset tysięcy widzów na każdy odcinek. Jeden z kolegów z organizacji - Peter Parker wprost zapytał kobietę o stosunek do aplikacji randkowych.

Amerykanka również została zapytana, czy kiedykolwiek spotkała się z osobą z takiej aplikacji.

Istnieją również aplikacje przeznaczone tylko dla znanych ludzi. Ma ona na celu "parować" ludzi z tego samego środowiska, którzy poszukują drugiej połówki i są nieszczęśliwi ze swojego życia uczuciowego. Te rozwiązania jednak zostały także negatywnie ocenione przez “Valkyrae".

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy