Reklama

Reklama

​Valkyrae podzieliła się przerażającą historią o swoim prześladowcy

Bycie słynną, cieszącą się ogromną popularnością streamerką to nie jest łatwe zadania. Przekonała się o tym Rachell Hofstetter znana lepiej jako "Valkyrae". Kobieta podzieliła się mrożącą krew w żyłach historią o stalkerze.

Niemal każda kobieca internetowa gwiazda nadająca w popularnych serwisach streamerskich takich jak Twitch czy YouTube spotkała się z jakimś przykrym incydentem związanym z prześladowaniem i napastowaniem. O swoich przygodach opowiadały już: Amouranth, Sweet AnitaPokimane.

Teraz w wywiadzie z YouTuberem i aktorem Anthonym Padillą swoją historię opowiedziała popularna "Valkyrae". Pewnego do razu do siedziby organizacji, z którą związana jest gwiazda streamingu, przybył pewien nieznajomy. Okazało się, że ten odbył naprawdę długą podróż, bowiem do Kalifornii dotarł z odległego stanu.

Reklama

Jak tłumaczyła 30-letnia streamerka, nieznajomy liczył na gorące przywitanie od "Valkyrae", twierdząc, że to właśnie spotkanie z gwiazdą YouTube’a stanowi główny cel jego wyprawy. Oczywiście do spotkania w siedziby organizacji w mieście Culver City nie doszło. Determinacja prześladowcy pozwoliła jednak na więcej. Nieznajomy przez kilka dni pojawiał się w tych samych miejscach, w których gościła streamerka. Twierdził przy tym, że "Valkyrae" zapraszała go do siebie, by miło spędzili wspólnie czas.

Celebrytka nie wyjaśniła w pełni, z jakim finałem spotkała się ta sytuacja, ale zaznaczyła, że szereg nietypowych zajść ze "stalkerem" był przerażający i niebezpieczny.

Każdy może cię oglądać i budować jakiś paraspołeczny sposób myślenia z dowolnym streamerem lub twórcą treści - tłumaczyła "Valkyrae". Wydarzenia te dobitnie pokazują, że bycie słynną, rozpoznawalną internetową celebrytką wiąże się z pewnymi zagrożeniami i konsekwencjami, które często trzeba starać się przewidzieć.

 

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy