Reklama

Twitch.tv: Kontrowersyjna streamerka znów odbanowana!

​Amerykańska streamerka "Indiefoxx" jest jedną z najbardziej znanych influencerek na Twitchu. Kobieta zasłynęła z prowadzenia contentu, który wielokrotnie był banowany na platformie. Teraz władze serwisu postanowiły odbanować kobietę po wielu miesiącach przerwy.

"Indiefoxx" budzi wielkie kontrowersje na Twitchu

"Indiefoxx", a właściwie Jenelle Dagres, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko amerykańskiej influencerki, to gwiazda platformy Twitch.tv. Kobieta była jedną z twórczyń "basenowego" contentu, czyli nadawała w basenie w samym stroju kąpielowym, co budziło ogromne kontrowersje. Kobieta wielokrotnie była w ogniu krytyki za tematykę swoich streamów. Przedmiotem dyskusji był także bardzo odważny strój, jak na platformę, do której dostęp ma już 13-letnia młodzież.

Reklama

28-latka wielokrotnie była karana przez Twitcha nakładaniem banów. W lipcu 2021 roku streamerka straciła również status Partnera Twitch, ale nie powstrzymało jej to przed dalszymi działaniami wykraczającymi poza regulamin platformy. Nie był to koniec walki z niedopuszczalnym contentem. Zarządcy Twitch.tv nałożyli pernamentnego bana na kobietę. Okazało się jednak, że nie trwał on tak długo, jak można było się spodziewać. Dagres wraca do internetu.

“Indiefoxx" wraca na Twitcha!

Wydawać by się mogło, że Amerykanka ma już jednoznacznie zamknięte drzwi na "fioletową" platformę. Wielokrotne banicje, utrata statusu Partnera i w końcu permanentne usunięcie z serwisu miało ostatecznie wyrzucić Dagres z działalności na Twitchu. Nic jednak bardziej mylnego. Okazuje się, że 28-latka wraca do działalności internetowej. Dokładnie po 21 miesiącach i sześciu dniach konto influencerki zostało odbanowane.

Kobieta na Twitterze zabrała głos w tej sprawie. Nie ukrywała wielkiego zadowolenia, a nawet wzruszenia, wobec usunięcia zakazu streamowania. Ponadto zadeklarowała, że będzie starała się o to, by już więcej nie nadszarpnąć zaufania Twitcha. Jak na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się pierwsza transmisja po zdjęciu zakazu. Można jednak się spodziewać, że przybędzie na nią wielu fanów znanej Amerykanki.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Twitch | Indiefoxx