Reklama

Reklama

Indiefoxx: Znana streamerka straciła partnerstwo Twitcha

​Jedna z najbardziej znanych influencerek na platformie Twitch.tv - "Indiefoxx" straciła partnerstwo z serwisem. Jest to efekt nałożenia aż sześciu blokad konta w krótkim odstępie czasowym. Jak na razie nie wiadomo, jak potoczy się dalsza kariera gwiazdy streamingu.

"Indiefoxx" to jedna z najbardziej kontrowersyjnych influencerek streamujacych na platformie Twitch.tv. Mieszkanka Los Angeles najczęściej pokazuje się w basenie w stroju kąpielowym lub w łóżku w bardzo skąpym ubraniu.

W późniejszym czasie zaczęła transmitować z ASMR, za co również została zablokowana w serwisie, z uwagi na dwuznaczne pozycje przybierane przez kobietę. Generalnie Amerykanka nie cieszy się zbyt dobrą opinią na Twitchu. W ostatnim czasie była bardzo często banowana. 

Jednak te blokady obracały się w dobrą stronę dla "Indiefoxx". W ostatnim miesiącu przybyło jej aż 2 miliony nowych użytkowników, którzy obserwowali kanał. Popularność przekładała się na oglądalność, a ta na zarobek. W efekcie mieliśmy kuriozalną sytuację, w której kary były w gruncie rzeczy nagrodami i gratyfikacjami dla kobiety.

Reklama

Twitch jednak postanowił działać zdecydowanie bardziej radykalnie. Po szóstej tego typu blokadzie, zdecydowano o usunięciu partnerstwa ze streamerką. Oznaczało to, że "Indiefoxx" nie ma już zweryfikowanego konta, a to chroniło przed wieloma działaniami. W chwili obecnej konto kobiety jest zablokowane i nie wiadomo czy kiedykolwiek powróci ona na platformę. Kobieta raczej nie będzie długo "bezrobotna", gdyż jest kilka innych serwisów, na których mogłaby ona znaleźć swój "przyczółek" i w dalszym ciągu zarabiać ogromne pieniądze. Przyszła kariera na Twitchu stała jednak pod wielkim znakiem zapytania.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy