Reklama

100 Thieves pierwszą organizacją LCS od ośmiu lat, która nie zmieniła swojego składu w offseasonie

​Po tak udanym sezonie w wykonaniu 100 Thieves organizacja zdecydowała się zostawić swój skład w niezmienionym stanie. Jedyną nowością w drużynie ma być Mithy, który pojawi się w roli asystenta trenera.

100 Thieves ma za sobą bardzo udaną końcówkę roku. Latem zaskoczyli większość widzów LCS rywalizując najpierw o pierwsze miejsce w regulaminowym sezonie z TSM-em, a później wygrywając playoffy.

Nawet na Mistrzostwach Świata zaliczyli bardzo solidny występ. Chociaż nie udało im się wyjść z grupy, urwali grę EDG, które wygrało później cały turniej, a ich drugim rywalem było T1 będące w wyjątkowo dobrej formie.

Nic więc dziwnego, że po takim letnim sezonie 100 Thieves zdecydowało się zrezygnować z jakichkolwiek transferów i tym samym składem zacząć przygotowywać się do wiosennego splitu. Jedyną zmianą ma być nowy asystent dla Reapereda, aktualnego głównego trenera 100 Thieves. U jego boku ma stanąć w przyszłym sezonie były trener Cloud9, Mithy.

Reklama

Mithy pokazał się już wielokrotnie z bardzo dobrej strony i dla większości fanów stało się jasne, że pasuje on do roli trenera. Reaperedowi na pewno przyda się dodatkowa pomoc i jeszcze jedno spojrzenie na decyzje podejmowane wewnątrz organizacji.

100 Thieves znajduje się aktualnie w wyjątkowo komfortowej sytuacji. Podczas gdy niektóre drużyny rezygnują z całych składów i planują rewolucje, 100T zdecydowało się przenieść jedynie do głównego składu Tenacity i zostawić pod swoimi skrzydłami piątkę, która przyniosła im tytuł letniego sezonu.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama