Reklama

Były skład x-kom Team w Illuminar Gaming

Drużyna, która do prawie końca czerwca reprezentowała barwy x-kom Teamu, szybko znalazła nowy dom. Zespół przejęła bowiem organizacja Illuminar Gaming.

Złączenie się x-kom Teamu oraz AGO Esprots stanowiło pierwszy krok do dynamizacji sytuacji. Po tym, jak zawodnicy pierwszej wspomnianej organizacji zdecydowali się nie dołączać do try-outów zaproponowanych przez AGO, było jasne, ż drużyna nie zamierza wprowadzać zmian, wspólnie szukając nowej organizacji.

Poszukiwanie nowego pracodawcy przez graczy szybko dobiegło końca. Mianowicie Paweł „innocent” Mocek i spółka trafili pod skrzydła Illuminar Gaming, które tym samym powraca na scenę CS:GO. W przeszłości organizacja posiadał już swoją formację w tej grze. Ta jednak mimo sporych oczekiwań nie potrafiła przebić się do czołówki polskiej sceny. Sytuacja z zakontraktowaniem nowego rosteru jest o tyle zaskakująca, że nie tak dawno Illuminar posiadało spore problemy finansowe.

Reklama

Zdobycie przez zawodników organizacji niesie za sobą dalsze konsekwencje. Mianowicie formacja odzyskała wywalczonego slota na Games Clash Masters. Przypomnijmy, że jeszcze pod banderą x-kom Teamu zespół wygrał kwalifikacje do turnieju rozgrywane podczas Meet Pointu. Z racji fuzji organizacji, włodarze zmagań przekazali jednak tego slota nowo powstałemu x-kom AGO.

Zważywszy na działania Twitterowe, można wnioskować, iż oprócz drużyny, do Illuminar Gaming dołączył także Krzysztof Pogan. Ten fakt jest o tyle istotny, że Community Manager również padł ofiarą fuzji.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: x-kom team | AGO Esports | illuminar gaming | innocent | oskarish | Stomp | mono
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy