Reklama

Esport zawinął do Gdańska. Czas na Gdańsk Games!

​Gdańsk Games to nowa inicjatywa na esportowej mapie Polski! Inauguracyjna edycja odbędzie się już 18-19.12.2021 w Gdańsku na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk. Główną atrakcją będzie turniej CS:GO z pulą nagród 75 000 zł! Na odwiedzających czekają również stoiska z gamingowymi aktywnościami, konkursy oraz wiele innych atrakcji.

Projekt został powołany do życia przez konsorcjum, które tworzą Arena Gdańsk Operator S.A oraz Agencja RightShot. Jego celem jest regularne organizowanie imprez gamingowych na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk, nie tylko skupiających się wokół CS:GO.

Najważniejszą częścią programu pierwszej edycji Gdańsk Games będzie ogólnopolski turniej CS:GO z pulą nagród 75 000 zł, którego finały odbędą się w formie offline na Polsat Plus Arena Gdańsk. Bezpośrednie zaproszenie otrzyma 6 drużyn, organizatorzy zapewniają, że będzie to ścisła krajowa czołówka, natomiast 2 zespoły zostaną wyłonione poprzez otwarte kwalifikacje rozgrywane online na platformie http://arrmy.pl. Zapisy do eliminacji są już otwarte i można zgłaszać się do udziału tutaj. Termin kwalifikacji to 27-28.11.2021 oraz 04-05.12.2021.

Reklama

Finały będą otwarte dla publiczności, a wstęp na imprezę w oba dni (18 i 19 grudnia) będzie wolny, jednak ograniczony ilościowo. Dodatkowo z turnieju zostanie przeprowadzona transmisja na żywo, którą będzie można za darmo śledzić w internecie.

Wszystkie szczegóły oraz najnowsze informacje organizatorzy będą podawać za pomocą mediów społecznościowych. W najbliższym czasie ogłoszony zostanie podział puli nagród, zaproszone drużyny oraz komentatorzy i eksperci, którzy wystąpią przed kamerą i za mikrofonem podczas transmisji z finałów całego wydarzenia.

Esporter/materiały prasowe

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy