Reklama

Reklama

FIFA 23: Najlepsi skrzydłowi w trybie FUT

Skrzydłowi pełnią bardzo ważną rolę w ofensywie większości drużyn FUT w FIFA 23. Ceny kart najlepszych zawodników na tej pozycji kosztują krocie. Którzy przedstawiciele skrzydłowych są na czołowych pozycjach w grze od EA Sports?

Skrzydłowi napędzają ataki

W obecnym futbolu rola skrzydłowych jest nieoceniona. To oni pozwalają rozszerzać grę na boisku i rozprowadzać rywali po bokach murawy. Są to zawodnicy zazwyczaj szybcy i zwinni. Lecz to dopiero w ostatnich dwóch dekadach zaczynali oni odgrywać większą rolę w drużynie. W "FIFA 23", podobnie jak w rzeczywistości, rola skrzydłowych jest bardzo istotna.

Aktualnie wszystkie najpopularniejsze formacje przewidują skrzydłowych - czy to w klasycznej roli, czy tak zwanych wahadłowych. Dlatego dzisiaj postaramy się wyjaśnić, karty których zawodników z tej pozycji są najlepsi w trybie FUT. Niestety w tym gronie próżno szukać reprezentanta naszego kraju. Prym wiodą zawodnicy Primera Division oraz Premier League. Liderem jednak jest jeden z najwybitniejszych w historii.

Reklama

Messi na czele, a za nim równie wielkie gwiazdy

Największą ocenę ogólną spośród skrzydłowych z "FIFA 23" posiada Leo Messi. Argentyński piłkarz Paris-Saint Germain może poszczycić się najwyższym w całej grze ratingiem - 91.  Tuż za legendą FC Barcelony plasuje się Mohamed Salah. Egipcjanin z Liverpoolu został oceniony zaledwie o jedno "oczko" niżej. Podium zamyka trzech równocześnie oszacowanych zawodników pod względem punktów umiejętności. Są to Neymar Jr. (PSG), Sadio Mane (Bayern Monachium) oraz Heung Min Son (Tottenham Hotspur).

Łatwo można zatem zobaczyć, że są to przedstawiciele trzech różnych lig oraz narodowości. Oznacza to, że wymienieni piłkarze mogą pasować pod względem zgrania do wielu bardzo różnych konfiguracji. Niestety, jak już wspomnieliśmy wyżej, w ścisłej czołówce nie znajduje się żaden Polak. Niestety wydaje się, że czasy Kamila Grosickiego i Kuby Błaszczykowskiego przynajmniej na jakiś czas minęły.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy