Reklama

Gen.G pokonuje eUnited w Call of Duty Pro League

Wczorajszy dzień rozgrywek ligowych CWL przyniósł sporo emocji. Wystarczającą niespodzainką było spotkanie OpTic Gaming z Elevate, które mimo ekspertów zapowiadających jednostronne BO5, zakończyło się dopiero na drugim S&D. Jedenasta runda, przy odrobinie szczęścia i opanowania ze strony OpTic, zagwarantowała im jednak pierwsze miejsce w dywizji A w nadchodzących playoffach.

Dzień zakończył się z kolei spotkaniem Gen.G z eUnited. Ci pierwsi dokonali ostatnio zmiany w składzie, z powrotem wrzucając do podstawowej piątki SpaceLy’ego, a drudzy wciąż utrzymywali się na pierwszym miejscu w dywizji B.

Chociaż eUnited wciąż figuruje na samym szczycie, to Gen.G wygrało wczorajsze BO5. Co więcej, wygrali je w bardzo zaskakującym stylu, zaczynając od dominacji na pierwszym hardpoincie, który do tej pory uchodził za ich najsłabszy tryb.
Gen.G znajduje się teraz na drugim miejscu w dywizji A i ma spore szanse, żeby tam pozostać. Szanse na przejęcie pierwszego miejsca od OpTic nie wchodzą już co prawda w grę, ale Gen.G kontynuuje swoją dobrą passę. Po finale w Anaheim pokazują, że znajdą się na liście faworytów nie tylko na nadchodzące playoffy, ale również Champsy.

Reklama
ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy