Reklama

Reklama

Overwatch: Belgijska cosplayerka zachwyciła projektem broni

​Belgijska artystka znana w internecie pod pseudonimem "Mikomi Hokina" po raz kolejny zaskoczyła swoją pracowitością nad kolejnym projektem. Tym razem spędziła ponad 250 godzin na tworzeniu przebrania za postać Widowmaker z Overwatcha. Efekty są naprawdę oszałamiające. Musicie to zobaczyć.

Cosplay jest często bardzo niedocenianą dziedziną sztuki. Polega ona na tworzeniu, a w zasadzie "ożywianiu" postaci znanych z dzieł kultury, takich jak filmy animowane, gry wideo, czy komiksy (manga). Bardzo popularne są przebrania także za popularnych na całym świecie superbohaterów z Marvel Studios czy DC Comics. W tym segmencie prym wiodą między innymi Deadpool, Thanos oraz pozostałe postacie z filmów o Avengersach.

Łatwo można się zatem domyślić, że tego rodzaju artyzm jest popularny najbardziej w Japonii, Korei Południowej oraz w Stanach Zjednoczonych. Jednak coraz większą popularność zyskują także na Starym Kontynencie, głównie w Europie Wschodniej. Warto jednak zaznaczy, że zachodnia część Europy również interesuje się cosplayami. Dowodzi temu wiele uznanych artystek z Niemiec, Holandii, czy Belgii. Właśnie obywatelka tego ostatniego kraju będzie w głównej roli w tym materiale.

Reklama

Jest nią "Mikomi Hokina". Kobieta zajmuje się bardzo odmiennymi od siebie projektami. W orbicie jej zainteresowań jest zarówno Wiedźmin, jak i chociażby esportowy Overwatch. To właśnie projekt z gry od Blizzarda zachwycił wielu fanów. Otóż okazało się, że przygotowanie "ożywienia" snajpera Widowmaker zajęło... 250 godzin. Efekty napracowania Belgijki jednak są doskonałe.

Sam strój nie wygląda bardzo okazale. Jest to czerwona bluzka i czarna spódnica. Jednak tym, co przykuwa największą uwagę jest okazały karabin snajperski. Kobieta wykonała go w najdrobniejszych szczegółach. We wpisie na Twitterze uznała, że niebieska broń to najlepsza rzecz, jaką wykonała do tej pory w swojej karierze. Trudno temu się dziwić. Można jedynie chwalić i bić brawo za tak wielki talent i upór przy tworzeniu.


Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy